Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Добре дошли!

• Please log in to reply
392 replies to this topic

Талиесин

Талиесин

Imperial

• Потребители
  • 489 posts
Брей, не очаквах... Колко стана, половин година ли?

Тук би трябвало да се представя, ама подозирам, че надали ще има нужда. Славата ми (порядъчно лоша), най-вероятно се е разнесла подобаващо, но все пак - казвам се Филип, на 24 години, от Улпия Сердика. Друго - евентуално по-нататък.
No one remembers the singer. The song remains.
Posted Image

Iya

Iya

шматка

• Потребители
  • 30 posts
Амиии...
*включ*

При такова мило обещание как да не се обади човек...
На тези, с които вече се познаваме - здравейте отново, радвам се да ви чета.
На тези, с които не се познаваме - аз съм Ирена (или Рени, или Ира, или Ия, или каквито още деривати на името могат да се измислят). Понастоящем за радост на едни и за жалост на други пребивавам в София, а когато мога, се прибирам и във Варна. А, да - по паспорт съм на 23, на акъл - на 10. Почти завършил молекулярен биолог, поне докто не дойде юли да си взема държавния.
Засега толкова, че утре някои хора сме на работа и трябва да се спи *прозяв*

*изключ*
Willst du, bis der Tod euch scheidet, treu ihr sein für alle Tage?
Willst du, bis zum Tod, der scheide, sie lieben auch in schlechten Tagen?
Ja/Nein/Ich weiß nicht?

VampiriA

VampiriA

Бранник

• Потребители
  • 36 posts
Хахаха ами добре заварили, добре заварили:)
С пожелания за още интересни преживявания като преди :lol:
Относно моето представяне- който не ме познава, няма да му помогна много с няколко изречения, та няма смисъл.Ма то не му и трябва:)
А който ме познава, здравейте отново ;)
За истинско Щастие Трябва ни само
Едно здраво приателско рамо,
да свириме ние Български песни
да казваме гордо
Ние сме Десни..

Самознай

Самознай

Ziltoid The Omniscient

• Потребители
  • 580 posts
Здравейте и от мен-с някои от вас съм близък приятел, а ми се струва и че с голяма част от вас се познавам покрай Толкин фестовете в Пловдив и сбирките на Арменелос в София, а с останалите ще ми е приятно да се запознаем, но все пак да се представя:
Александър, иначе известен като Самознай-хобит, обичащ приятелите си, музиката, разходките сред природата и приключенията (като например да се забия в някоя непристъпна планинска или крайморска местност с приятели), забавлението, хубавата бира и хапване...
В Толкин средите се подвизавам като сътрудник на Университет Арменелос, дизайнер и поддръжка на Черният портал и основен създател на нещо което май доста от вас харесват ;) - Бурзум ТВ.
В живота съм същия хобит с подробностите че също така съм тонрежисьор и се занимавам с правенето на музика (става дума за Лот Лориен), телевизия, електронна техника, а също така (по-скоро любителски) се занимавам с уеб и графичен дизайн, фотография, кулинарно изкуство (рядко, нямам много време) и какво ли още не...тцтцтц...аз съм бил голяма работа бре!...не ме вземайте чак толкова насериозно! ;)
накратко...толкова от мен... :rolleyes:

p.s. Приемам обаждания само за бира, по работа и за Бурзум ТВ, иначе съм обвързан...щастливо B)
Една трета от живота си прекарваме в леглото...а другите две трети в опит да вкараме още някой там!

Adanedhel

Adanedhel
  • Потребители
  • 120 posts
Здравейте!

Аз съм Аданедел, когото повечето от вас знаят от Ендорион, клуба в dir.bg или от Арменелос. Работя като преподавател и преводач по английски език, а в малкото свободно време гледам да добавям неща по сайта, да превеждам и др. досадни дейности :)

Радвам се, че БГТФ се завърна и съм сигурен, че отново ще набере сили и ще бъде отново един 'уютен дом' за почитателите на Толкин. Поздрави на екипа!
Posted Image

Ран

Ран
  • Потребители
  • 160 posts
Добър вечер на всички! :D
Виждам , че има много потребители с , които не се познаваме.. та аз съм Димитър (или по-скоро Ран) , на 17 години съм , от Пловдив , живея в Бургас и ходя често до София :D ... от всичките представяния , които прочетох тук ми се струва , че аз съм най-изпадналия метълист наоколо :D ..занимавам се с пиене на бира по пейките в морската градина на Бургас , пък като стане по-студено използваме изгорялата дискотека "Нептун" като убежище(леговище) .. та ако някой не е виждал аграрно-метъл експонати , да заповяда в морската градина всяка вечер (освен ако наще не са ме наказали) от когато се стъмни до когато ни свърши бирата :a055: :drunk[1]:
Иначе се мъча да се правя на фотограф.. при това доста безуспешно , на китарист - по същия начин , на рали съзтезател (все още без шофьорска книжка) и разбира се на запален ЛАРПаджия :icon_spam[1]: . По принцип някви' хора ми говорят тука за университет , следване , ала-бала.. но мойта истинска мечта е да стана Баничар и ще я следвам неотказно :D
Спирам да ръся простотии и се надявам , че ще се запознаваме с хората , които не се познаваме , защото трябва да се запознаем! :D
А с хората , които се познаваме задължително трябва да се видим в най-скоро време , щото ви забравииих! :(
Walking through the dark mists of the enchanted sea garden forest of Burgazm

Lomelind

Lomelind

Final Fantasy

• Потребители
  • 18 posts
Катя,хмм просто Катя с някои от вас се познаваме с други не :).Радвам се че форума го има отново :)
Forgotten Path

Elf

Elf

Violet shadow

• Потребители
  • 8 posts
Здравейте и добре заварили.
Аз съм Краси, на 17...другото - по-нататък ;)

Сполай ни в това начинание :)
My God, it's full of stars!

Talvi

Talvi

Мишка с книжка

• Потребители
  • 264 posts
Здравейте. Аз съм Наталия от Пловдив. В предишния форум се подвизавах като Galadriel по неустановена все още причина. На 22 съм, уча славянска филология с чешки език (не особено ентусиазирано). Имам слабост към литературата, музиката, lineage 2 (непостоянна) и Финландия :blink:

TheWitch-king

TheWitch-king

Иванакин Небеходеца

• Потребители
  • 101 posts
Здравейте, аз съм Идиот. Много обичам да си губя времето във форуми. Висок съм кинта и двайсет, нося очила с много дебели стъкла (6ти дьоптер съм), с дълга светлоруса къдрава коса, тежа 112 килограма, много съм добричък и мил :)
Това е, ако има заинтересовани момичета да ми пишат на скайп zapoznai.se.s.men или да се обадят на 032 666 666 :)

П.П.:Който трябва ме знае, не смятам че темата е актуална за форум, който не е към селяндур.ком :)

А, ето на това му викам аз представяне:
http://images09.snim...g/001041611.jpg

ВНИМАНИЕ: Хората които не са ме виждали от по-дълго, да внимават при отварянето на линка :P

Едит, Весо: Иване!? Въй! Какво си направил със себе си бе? :D

Alphard

Alphard

Black Mage

• Валари
  • 639 posts
В тази тема е добре да има само постове, представящи потребители, и то по 1 на човек. Други постове ще бъдат трити.

И за да не е празен моя пост ще се представя и аз. Казвам се Мартин, към мен може да се обръщате и накратко от ника ми - Ал.

Greenleaf

Greenleaf

An Elf

• Потребители
  • 390 posts
:yippee:
Ами... първо - да ни е честит новия-стар форум и много време да си ни радва. :rolleyes: Доколкото виждам повечето редовни хора/елфи/полуръстове и всевъзможни твари отпреди вече са на линия. Хайде и аз да се появя - преди юзърнейма ми беше Ломегил (така е и сега в Арменелос), но понеже към днешна дата съм познат повече под тоя ник реших сега да се пиша така... таа... на 23 години, понастоящем съм троянец (не от Троя, от Троян;) )... почти дипломиран инженер по комуникации - поддръжка на палантирите сиреч ;) ... и внезапно осъзнах, че обичам да поставям многоточия... ами толкоз засега... see you around ;)

Дара

Дара
  • Потребители
  • 16 posts
Здравейте и от мен! Името ми е Дани и се познавам с някои от вас, а с останалите би ми било приятно да се запозная. В профила си съм описала основните си пристрастия, останалото ще се разкрие постепенно.
Използвам никовете Арвен, Моарейн, Кацуан и напоследък все по-често Дара. Един генератор на елфически имена преди време ме кръсти Gilraen Anárion, но Дара някакси по ми легна на сърце.
Харесвам фентъзи, обичам света на Толкин, слушам много твърда музика - http://www.last.fm/user/Cadsuane/ , верен приятел съм и живея за споделените емоции. Надявам се скоро да се видим.
"...Я не боюсь ни боли, ни смерти.
Боюсь золоченой клетки. Боюсь привыкнуть к домашнему заточению, состариться и расстаться с мечтами о великих подвигах..."

AnnoMundi

AnnoMundi
  • Потребители
  • 240 posts
Казвам се Явор. Студент съм в СУ. Доскоро се подвизавах с партизанското име Amarthil. Сега го смених :)

Поздрави на всички познати и непознати.
May as well go fishing.

Ayoxin

Ayoxin
  • Потребители
  • 1 posts
Браво бе :)

Мислех, че никой няма да се сети и идеята щеше да потъне в забвение. Може би освежаването на темите и подновяването на форума ще се окаже добро ново начало. А може би не. Стискам палци. Само че едва ли ще съм много активен, остарях за спорове и твърдения вече ;)
HAL-9000: Dr. Chandra, will I dream?
Dr. Chandra: I don't know.

Mellindor

Mellindor

невидима

• Потребители
  • 591 posts
Здрасти, аз съм Мел! *маха с ръчичка*
Иначе се казвам Мира, но от толкова време никой не ми е казвал така, че свикнах вече да се представям с ника си :)

На 20 години съм и уча педагогика на изобразителното изкуство в СУ. Опитвам се да си намеря и работа :P
Иначе се интересувам от литература, изкуство, ЛАРП, фотография (непрофесионално) и т.н., и т.н.

Надявам се новият БГТФ да стане място, което ще посещавам често и с удоволствие ще пиша :) Обичах старото място...

Поздрави!

Posted Image
"Очите й бяха небесни - отразяваха и синевата на деня, и жарта на изгрева, и тъмата на нощта"

Powerslave

Powerslave

Worshipper of the Great Sauron

• Потребители
  • 5 posts
Добре заварили :P
Аз съм Цветомир на 15 от Пловдив B) Уча в английската в Пловдив
В свободното си време обичам да слушам музика,да чета[aко остане достатъчно време де :D ]
Sing me a song, you're a singer
Do me a wrong, you're a bringer of evil
The Devil is never a maker
The less that you give, you're a taker
So it's on and on and on, it's Heaven and Hell

Dragonflame

Dragonflame

Най-голям кавгаджия

• Потребители
  • 21 posts
Мисля, че няма нужда да се представям.. някои от вас ме познават, а други не.. който иска да ме опознае да се обади да пием по биричка :)
Posted Image

DickDastardly

DickDastardly

куравият Dick

• Потребители
  • 23 posts
Здравейте на всички! С повечето от форума се знаем от доста време и таим чувства на либоф и разбирателство, а на част от женската му част и настръхват космите по краката като чуе за мен. В този форум смятам да съм Dick, но повечето от вас ме знаят като Ампулата или Ботев.

Steven

Steven

Джудж

• Потребители
  • 86 posts
Хелоу :rolleyes:

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users