Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Как разбрахте за форума?

• Please log in to reply
63 replies to this topic

Plamer

Plamer

ze Dwarf

• Потребители
  • 13 posts
Разбрах от Анар Кем и компания - случайно се озовахме в 1 купе на прибиране от MANOWAR! И се оказа, че си допадаме не само на тема музика :tooth[1]:
To touch the light you must pass beneath the shadow...

nowduv

nowduv
  • Потребители
  • 17 posts
Влизайки в един магазин се срещам ненадейно съ създателя на темата - а именно АнарНирнает, и ставайки въпрос за ник-а му, стана на въпрос и каде пише... Така ми каза за Форумчето, за което съм му много признателен и благодарен :) ...
Forza Bianconeri !

Eruantien

Eruantien
  • Потребители
  • 28 posts
Търсех (всъщност още си търся) си пръстенче в гугъл ... и така...

Едит Вега: Блъд елф рулз!
A Eruchin, ú-dano i faelas a hyn, an uben tanatha le faelas.
I wonder what love is, what's its place in this individual life?

Ghash

Ghash
  • Потребители
  • 22 posts
От Берен, Балрога, Сам... и компания :)

Талиесин

Талиесин

Imperial

• Потребители
  • 489 posts
От една публикация в Капитал Light някъде февруари 2004-та, става дума за стария форум. За новия - ми Гандалф, пардон, Хистори, беше пуснал тема в Арменелос.
No one remembers the singer. The song remains.
Posted Image

balroga

balroga

Лава демон

• Потребители
  • 336 posts
За стария разбрах от Ендориона в края на 2005,а за новия от Берен.

Folko

Folko

Дърво в свят на дървари или просто елф в гората!

• Потребители
  • 187 posts
Приятел, фен на Толкин, ми каза за ендориoн, а там бърникайки се са натъкнах на вас
Всичко, което се случва, се случва!
Дъглас Адамс

Raini

Raini
  • Потребители
  • 13 posts
Имам една мн добра приятелка-тя е страшна фенка и на книгите на Толкин,и на филмите.Постоянно се рови в интернет при което май в началото на юни месец откри този форум.Естествено тя първа почна да се занимава с вс тук,направи си регистрация и после и аз покрай нея :D
[Само глупаците вървят със стадото,позволявайки едно безлично същество да ги води -Ла Вей]

Бял Дракон

Бял Дракон
  • Потребители
  • 9 posts
Анарнирнает е виновен...интересно запознанство последвано от хубав разговор и така ето че попаднах на форум за един от най-значимите автори в живота си :P

rainbow

rainbow
  • Потребители
  • 5 posts
Аз имах регистрация в стария форум...преди време се сетих за това местенце и се оказа,че пак е в действие и така :)
~*~ Fly away ~*~

Eamane_Ringeril

Eamane_Ringeril
  • Потребители
  • 35 posts
Аз научих за форума от една приятелка , с която преди време обсъждахме доста творчеството на Професора, и наскоро случайно се видяхме (по 4ата де) и тя ме светна ,за което съм и много благодарна :yes: :P

Le plus important est invisible pour les yeux

deneris_targariqn

deneris_targariqn
  • Потребители
  • 73 posts
Ровех се в гоогле-хахаххахха за "песен за огън и лед" и ми харесаха коментарите.....

AnnoMundi

AnnoMundi
  • Потребители
  • 240 posts
Едно време пишех само на lotrplaza.com. Един ден търсех инфо за Толкин на български и попаднах на личната страница на Elven, където намерих линк към това място. Тогава то беше едно такова мъничко.. Постепенно създадохме доста устойчив екип и задружна общественост, чието огромно разрастване (до ден днешен твърдя, че бяхме наплашили dir.bg-то с разрастването си) доведе до неизбежния и разпад. (поради повече от технически причини) Това сега е посъживения труп. Малко като Минас Тирит на фона на величието на Нуменор. Ама какво да правиш. :)
May as well go fishing.

Lady Silmarien

Lady Silmarien

Mae Govanen, people of Middle-Earth!!

• Потребители
  • 78 posts
Много време се ровех в Ендорион и гледах линка към форума, но го подминавах. И после като дойде време за Толкин Фест 2007 реших, че е дошло времето да се присъединя към първия си форум. Това беше.
P.S. Приятелката, за която говори Raini съм аз.

Spec0

Spec0

monster slayer

• Потребители
  • 795 posts
http://www.google.bg.....=cr=countryBG
That's how u know... :dance:
I'a I'a Cthulhu Fhtagn!!!

TheOrcrist

TheOrcrist

Dragon Rider

• Потребители
  • 33 posts
DragonSlayer ми се похвали, че тук си прекарва част от свободното време ;)
The End is at hand!

Atlantis_Warrior

Atlantis_Warrior

Aragorn

• Потребители
  • 533 posts
А аз научих от мойта любов - сестрата на елфите - съществото,с което си правим Толкин срещи всеки ден :lol:

Не турнирите ни правят Толкинисти!

Elven

Elven

iPuh

• Валари
  • 861 posts
За този разбрах от админа му.
За предния разбрах от админа му.
За по-предния от другия му админ.
За по-по-предния разбрах от една тема в един друг форум.
The main thing in life is to know your own mind.

Чесън

Чесън

дама

• Потребители
  • 687 posts
Фукла :D

Много ми е драго, нали ще останеш?

Аз писала ли съм в тази тема? Ми разбрах случайно, да не би да съм няква връзкарка като Elven Posted Image.
А съжалявам и до днес за пропуснатите предишни форуми. Не че този, конкретно, не ми допада нещо!; просто можех да ви познавам по-отрано. Но пък тогава може да не ми е било да вас, фръц :P .

Аа, ъъъ, май звучи обезпокоително, че сега ми е до Толкин-форуми. Но пък човек едва с времето осъзнава кои са съществените неща в живота, заключавам важно.

Kireto

Kireto

Господарят на мрака

• Потребители
  • 32 posts
Аз разбрах от много добър приятел и така))). Регистрирах се в първия форум, ама после с житейски проблеми се откъснах малко. Надникнах наскоро да видя какво става със сайта и...нова регистрация ;)

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users