Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

10 неща

• Please log in to reply
74 replies to this topic

sister of the elves

sister of the elves

Зелен елф

• Потребители
  • 754 posts

Тази тема цели ние форумците от нашия любим форум да се опознаем по-добре. За целта всеки който иска, може да изброи десет неща за себе си, които другите не знаят, или пък мисли, че са важни за самия него и го описват най-добре. smile.gif Така всеки ще научи по нещо интересно за съфорумците си. За да ви стане по-ясно, аз ще започна първа:

1. Аз съм толкинист и съм изключително щастлива от това!
2. Любимата ми група е Green Day
3. Обичам да чета поезия
4. Аз съм едно миролюбиво същество, но мечтая да съм воин на Средната Земя и да посичам орките. smile.gif "Напред Еорлинги!!!"
5. Любимият ми спорт е снукър
6. Свиря на пиано и на китара (малко)
7. Много обичам природата
8. Интровертна личност съм, почти нищо не може да ме ядоса
9. Искам да живея в някоя хубава гора далече от всичко (поне за известно време)
10. STEVE IRWIN FOREVER! cry%5B1%5D.gifrip.gif

Естествено не е задължително нещата да са точно десет, може по-малко или повече wink.gif Зависи колко неща искате да споделите с нас! smile.gif

Edited by sister of the elves, 15 септември 2013 - 07:42 .

Mocking-bird

Mocking-bird

заище

• Потребители
  • 789 posts
1. Аз съм толкинист, металист и съм много доволна от това(алтернативата хич не ме кефи)
2. Любима група? Според случая стига да е нещо ШУМНО
3. Обичам да чета всичко, но най- много фентъзи и учебници по криминалистика( споменах ли че съм обявена за пълно куку от приятели и познати :tooth: )
4. Абсолютно миролюбива съм, не обичам споровете, но пък лесто се паля и често тайно си мечтая за базука/брадва/гилотина
5. Любим спорт?!?Плуване, мързел, бягане, спане по 18 часа... споменах ли мързела?
6. Свиря на ...гребенче :tooth: . Добре де нямам никакъв музикален талант :blush: , но пък обичам да пиша поезия и проза, понякога текстове на песни
7. Много обичам пълнолуния, централния плаж по време на буря, есента, гръмотевиците, прилепите, антикварни книжарници ; не обичам предателството,студа, математиката, лицемерието, насилие над по-дребни и слаби и всякакви неправдиви обвинения
8.Интроверт, меланхолик, изключително срамежлива( често се приема като враждебност и/или надменност),мълчалива, разсеяна, трудно се сприятелявам, но съм вярна на истинките си приятели, ниско самочувствие, избухливост, желание да угодя на всички които харесвам и тн
9 Искам да живея в къща край морето, в гора, или в къщичка на дърво :passifier:
10. С десетото съм съгласна :cry:
"Перото движи се и нищо на света-
ни сълзи, нито знания извечни,-
не би могло да го накара да задраска
словата, що написани са вече."

Sa'amfira

Sa'amfira

The Courtisan

• Потребители
  • 23 posts
1.Нито съм толнинист,нито не съм(50/50)
2.Слушам всякаква музика...стига да не е чалга!!! :closedeyes:
3.Обожавам да чета!!!За мен това е начинът да се "изнеса" най-тактично от реалността.Любим писател-Р.Джордан :yes:
4.Миролюбива...освен към момчетата ;)
5.Любим спорт футбол!!!! :tooth:
6.Искам да се науча да свиря на китара
7.Обичам...много неща,но главно-природата,животните,книгите...да спора :passifier:
8.Срамежлива пред чужди хора,иначе...енергична,луда(буквално),заядлива и вечно купонясваща
9.Мечти,мечти...аз живея с тях!Нямам претенции къде да живея...а с кой!!!
10.Практи....еее,ама тва е тайна*шшшш* <_<

:tooth:
Where does the wild heart go?
It goes looking for freedom,
for the sheer force of love,
for the joy of a song!
It goes on its way
through rain and storms!!!
http://thefortress.bestphpbb3.com/index.php

nifo

nifo

Жив Труп

• Потребители
  • 164 posts
1. Аз съм простак и съм горд с това.
2. Слушам всякаква музика, ама предпочитам онази с певиците с големите хубави... очи.
3. Чета - като ми се наложи... иначе нямам време за такива работи.
4. Миролщбива конфликтна личност... повечето време си го изкарвам на невинни странични жертви
5. Любим спорт - 4 по сто с гарнитура и вдигане на малки тежести. Снъкър и дартс.
6. Не свиря - свирят ми.
7. Обичам боба, леба и да е..
8. Виж 4
9. Искам да живея на яхта сред морето.
10. Ъм кво?
Diakaos s' epithimo

sister of the elves

sister of the elves

Зелен елф

• Потребители
  • 754 posts
Браво на всички ви! Усещам че ще си допадна с вас :thumb: Но като гледам общо взето сте се придържали към моите десет неща, а не е необходимо, няма никакви правила, просто всеки може да пише каквото му хрумне за да изрази най-добре себе си, така най-добре ще си проличи какъв човек е :yes:

rainbow

rainbow
  • Потребители
  • 5 posts
1.Обичам да чета. В различни стилове,трудно се спирам само на един :)
2.Музиката ми е страст!Слушам рок,метъл - стари,но вечни групи (поне за мен)
3.Обичам животните (кучетата са ми страст)
4.Обожавам морето,звука на вълните...
5.Харесвам дългите разходки под дъжда
6.Общителна съм и обичам да се смея
7.Обичам да ходя на рок концерти
8.Харесва ми да заспивам с музика
9.Обичам да пътувам (особено с влак)
10.Обожавам Коледа и цялото настроение около празника
~*~ Fly away ~*~

balroga

balroga

Лава демон

• Потребители
  • 336 posts
1.Ами обожавам оръжията,музиката,книгите,самотата(в умерени количества)женските и някои други неща.
2.Искам да живея в някоя закътана горичка,далеч от цивилизацията :tooth:
3.Не пуша и не пия(много)
4.Не обичам да се карам,нито да споря,освен ако не се наложи.
5.Трудно се ядосвам.
6.Обичам кучета
7.Мразя цигани(кво да направя)
8.Искам да скоча с парашут и бънджи(мечти)

друго не се сещам сори :tooth:

Мерилиън

Мерилиън

граф О'Манов

• Потребители
  • 695 posts
1.Аз пък не съм толкинист.Опитвам се да пиша стихове всъщност.И проза,но по-рядко ;)
2.Любимите ми състави са Ария и Marillion.В момента пък съм на вълна Savatage и производни(Църкъл ту църкъл,Jon Oliva's Pain,Trans-Siberian)
3.Чета много.Бих се опитал да изброя някои заглавия-"1984","Полет над кукувиче гнездо","Доктор Фишер от Женева,или бомбената вечеря","Майстора и Маргарита"...
4.Ужасно миролюбив съм.Чак се срамувам от себе си. :blush:
5.Обичам шахмата и имам цяла малка библиотечка с книги и списания,повечето на руски.А любимият ми футболен отбор е Интер(Милано) :thumb:
6.Имам една "Кремонка" на тавана.Чак ме е срам,че събира прах.
7.Обичам...гъби,пътуване с влак и на автостоп,четенето(ама това май вече го казах?), костюми,да си говоря с чужденци,да играя мафия.Не обичам филмите на Тарантино и тъпите филми с бой като цяло,математиката(има си хас),чалгата и простотиите
8.Сангвиник съм до мозъка на костите си,макар често да не ми личи.Абе,сангвиник с интровертна нагласа съм. ;)
9.Искам да живея в хубава къща с жена,две ревливи дъщерички,куче и котка.И тапир.Но не се увличам да мисля за това-нали знаете за мишките,хората и мечтите им,и прочее
10.Ъ...кой е Стив Ъруин?Буковски форевър!
Posted Image

Eagle_Feather

Eagle_Feather

Dharma Bum

• Потребители
  • 15 posts
1. Аз също не бих се определил като толкинист. Всъщност като никакъв не се определям. Етикетите ограничават. Анархист може би, но не в общо приетия смисъл на думата.
2. Групите, които ми харесват са Pearl Jam (най-вече) Red Hot Chili Peppers (последните албуми са ми малко досадни, станаха прекалено популярни, но иначе стават), Rolling Stones (сега доста съм се запалил по тях). Харесвам също The Who, Pink Floyd, Led Zeppelin, Tool, Rage Against The Machine, Leningrad i още доста....
3. Любимият ми спорт е футбола, а любимите ми отбори са Левски и Ливърпул. You will never walk alone!
4. В момента съм студент втора година в софийския университет - философия.
5. Харесвам литературата. Не мога да кажа кои са любимите ми книги, защото са прекалено много. Бих споменал "Factotum" на Буковски, 'Дзен и изкуството да се поддържа мотоциклет" на Робърт М. Пърсиг, "Кланица 5" на Кърт Вонегът, "Трима другари" и "На западния фронт нищо ново" на Ремарк.
6. Понякога пиша разни неща за успокоение най-вече.
7. Мечтая си за по-малко апатия сред хората и повече взаимопомощ между тях.
8. Често бягам от проблемите си (по един или друг начин), това трябва да го променя.
9. Не обичам екшъните и филмите създадени с идеята да се продадат чрез специалните ефекти.
10. Искам .. всъщност има ли значение какво искам? Важното е какво правя за да го постигна.
Хора, още хора, други хора!

sister of the elves

sister of the elves

Зелен елф

• Потребители
  • 754 posts

10.Ъ...кой е Стив Ъруин?Буковски форевър!

Ама нали казах да пишете каквото ви хрумне и въобще да не се ръководите от това каквото аз съм писала.

Талиесин

Талиесин

Imperial

• Потребители
  • 489 posts
1. Не се броя за никакъв "-ист", когато става въпрос за фенщина към дадени писатели. Иначе определено обичам творчеството на Толкин.
2. Не понасям блус и не слушам прогресив метъл, както и още доста неща.
3. Понякога снобея и парадоксално не понасям сноби.
4. Клоня към хейтър...
5. Питая някаква странна неприязън към всичко руско.
6. Не обичам американци.
7. Предпочитам да чета, вместо да гледам.
8. Смятам, че дегенерати като Буковски и тн. трябва да се забранят със закон.
9. Притежавам неподозирани и невинаи афиширани и толерирани заложби от нихилизъм, мегаломания, егоцентризъм и хедонизъм.
10. В България има само един отбор и той е с червени цветове.
No one remembers the singer. The song remains.
Posted Image

proudfoot.underhill

proudfoot.underhill

* * * R.ND.R * * *

• Потребители
  • 1767 posts
1. Не обичам да говоря за себе си. (но сега пиша, така че може :ninja: )

2. Не притежавам черта, за която бих гарантирал, че ще е непроменена до след един месец или дори до час :) (всъщност тъкмо реших до няколко часа да се унищожа с бира :ninja: )

3. Обичам приключенията, да бродя из гори (вж. 24. от 66. правила на блек метълиста :tooth: ) и планини и да спя под открито небе.

4. Обичам спонтанността. Едно преживяване е много по-истинско, когато не е планирано, поне това показва моят скиталчески опит :yes:

5. Не съм убеден в нищо, не вярвам в почти нищо, но допускам всичко и търся нещо, в което да вярвам. Търся Истината, ако има такава.

6. Ако няма, губя си времето ^_^

7. Имам много интереси и любопитства, но трудно се задълбочавам в нещо.

8. Не обичам крайностите и предразсъдъците.

9. Не обичам да водя сериозни разговори. В шегата е мъдростта, и в мълчанието.

10. Стремя се да съм по-безгрижен.

11. Опитвам се да гледам на нещата от различни гледни точки.

12. Обичам старинни предмети, древни, тайнствени места, запустели, обрасли дворове, стари, призрачни къщи с отдавна увяхнали цветя на напукания прозорец, в които никой никога не влиза, но въпреки това всеки път, когато отидеш пак там, откриваш някаква малка промяна (например прояденото перде е дръпнато :excl: ). Преди обичах истории за извънземни, но напоследък нещо халва :alien: .

13. Не обичам суеверията и се боря с тях (като внимавам самата тази борба да не се превърне в суеверие :) )
Hobbit-12_HB02-_A.gif "If in doubt, always follow your nose."

belitrawien

belitrawien
  • Потребители
  • 7 posts
1. Обичам живота!
2. Обичам да чета - Толкин, Р. Джордан, Теллалов; Елин Пелин и Йордан Йовков; National Geographic и много други...
3. Живея, за да се скитосвам(най-вече сред природата, разбира се), за да се запознавам с нови(все готини) хора, за да купонясвам(във всякакъв аспект), за да радвам хората и за да се боря за бъдещето си
4. Животни - не си представям живота без тях(имам 4 домашни любимеца ^_^ ) и съжалявам, не, мразя, хората, които ги унищожават за удоволствие или от невежество! А любимите ми животни са гарван и вълк(ако видите заблудено момиче, което се зазяпва по гарваните в парка и ги преследва - аз съм :yes: )
5. Купооони, енеергия!!!
6. Обичам страха(да го усещам, не да го причинявам на друг), защото винаги ме мотивира и ми носи удоволствието от адреналина. Преодоляването на страха е едно от удоволствията в живота ми :yes: , въпреки че не винаги се справям добре и тогава си мисля "Внимавай какво си пожелаваш!"
7. Обичам да танцувам
8. Рисувам, това правя от както се помня и така ще бъде винаги. Уча анимационно кино в НБУ
9. Вярвам в невидимите неща (разбирайте го както искате)
10. Нека се съглася за Стив :cry: . Ловеца на крокодили е една от личностите, която ме е оформила като личност, като морална система, като цели в живота, коята ме е научила да бъда борбена, отговорна и винаги позитивна(наред с Толкин и със супер готините ми родители най-вече - няма такива втори!)
11. Обичам футбола, но да го играя :tooth:
Съзерцавай земята и небето,
Слънцето, звездите и Луната,
ти, който искаш да бъдеш мъдър.
Те отразяват в пълна мяра човека-
на височина, ширина и в дълбина-
и цялата негова вселена.

Kronos

Kronos

'убавец

• Маяри
  • 1078 posts
1. Аз съм прилично и чаровно дебел.

2. Много обичам жените! Даже понякога си патя от това...за щастие в повечето случаи само емоционално!

3. Пиша се за природно-интелигентен човек - много чета (ама все глупости).

4. Много обичам да слушам музика! (рапа не е музика... хауса, също не е музика... според мен това!) Музиката трябва да е разнообразна! Понякога и аз като Нифо, обичам да я възприемам с очите си!

5. Емоционалното ми състояние е често променящо се. (Но това ми е чарът ;) )

6. Много обичам тъпи екшъни, просташки комедии (много просташки - с повръщане и прочее гадости!) и драми зарад които да искам да си прережа вените (ама не го правя, щото съм много красив.)

7. Обичам да се смея... по много! За целта разказвам много (и повечето тъпи) вицове, на които е задължително всички да се смеят! (иначе последствията -> вж. т.5)

8. Агностик съм... Понякога и фанатичен атеист (зависи от случая...) В повечето случаи намирам религията за вятър работа.

9. Преди бях толкинист... сега съм фен на себе си и на жените с големи гърди... (с малки също! :passifier: )

10. Аз съм простак! Защото съм мъж! Мъжете са простаци! Жени, ако един мъж ви каже, че не е простак, той ви лъже, с цел осъществяване на полов акт!

P.S. Моля, поради посочената по-горе т.10 да бъда номиниран за Форумните награди в категория "Гандалф"
Най-готиния подпис

Mocking-bird

Mocking-bird

заище

• Потребители
  • 789 posts

10. Аз съм простак! Защото съм мъж! Мъжете са простаци! Жени, ако един мъж ви каже, че не е простак, той ви лъже, с цел осъществяване на полов акт!

P.S. Моля, поради посочената по-горе т.10 да бъда номиниран за Форумните награди в категория "Гандалф"

You have my vote! :thumb:

elf4eto

elf4eto

кардинал Ришельо

• Потребители
  • 93 posts
1.Обичам да чета.Имам особена слабост към библиотеките.
2.Обичам да слушам музика.
3.Страшно много обичам животните.
4.Обичам да се събирам на сладки приказки с колежки.
5.Обичам да пътувам,но не много дълго време.
6.Никак не съм пестелива.
7.Обичам да ходя на тренировка(макар че последно време не се случва много често).
8.Много любопитен човек съм.
9.По принцип съм миролюбива личност,но заформи ли се хубав спор рядко оставам безучастна.
10.Обичам да се запознавм с нови хора.
Единствен пръстен ги владее
Единствен той ще ги открие
Единствен вси ще ги сбере
и в тъмнина ще ги обвие[b][i]

Чесън

Чесън

дама

• Потребители
  • 687 posts

P.S. Моля, поради посочената по-горе т.10 да бъда номиниран за Форумните награди в категория "Гандалф""

Аа, забрави за номинация от мен. Пробвай да фанеш мъж над 30.. ааа, ъ.
Т.е. - пробвай да си представиш, че си жена, която се опитва да фане мъж над 30 за "полов акт", бил той простак или не :D
"Не тази вечер, скъпа, уморен съм и ме боли глава", мъжете са новите домакини. Накъде върви този свят, не знам :rolleyes: :tooth:

По темата ли..
Ми, 4, 6, 15. Имам чувството, че всички около мен се занимават с сериозни и страшно важни дела, само аз се шматкам безидейно весело през живота си.
Вместо да забера най-сетне тоз чичко, дето ще ми купи бОгати. Ама-ха.

7, 8, 9. Мечтая да се сберем един ден и с други баби в прелестна крайградска вила..
Един мускулест мъжага реколтата от марихуана да ни сбира.. друг - петичките да ни разтрива.. трети - мартини да ни носи в шезлонзите (шезлонгите? шезлонговете!)

1. Обаче. Толкинисти са Adanedhel, Strider. Аз съм обикновен потребител на творчеството толкиново :)

Kronos

Kronos

'убавец

• Маяри
  • 1078 posts

P.S. Моля, поради посочената по-горе т.10 да бъда номиниран за Форумните награди в категория "Гандалф""

Т.е. - пробвай да си представиш, че си жена, която се опитва да фане мъж над 30 за "полов акт", бил той простак или не :D
"Не тази вечер, скъпа, уморен съм и ме боли глава", мъжете са новите домакини. Накъде върви този свят, не знам :rolleyes: :tooth:

Една дума:
Скапаняци! :D
Най-готиния подпис

DragonSlayer

DragonSlayer
  • Маяри
  • 1641 posts
1. Имам болезнено отвращение от хора със слабо възпитание. Противно на очакванията – оцелявам, макар и в изключитено hostile environment;

2. Поддържам мнението, че слънцето би изгрявало всяка сутрин, дори да не съществуват явления като футбол, Биг Брадър и латино сериали. За моето слънце мога да го твърдя със сигурност;

3. Винаги съм съжалявал, че нямам подходящ глас, за да сформирам група, която да свири melodic death metal;
a. Според мен съществуват доказателства, че мелодичният дет метъл е създаден конкретно за мен. Поне никой до сега не е събрал доказателства в подкрепа на противното мнение;
а.1 Предубеждения на базата на горните твърдения са за сметка на подвелия се;

4. Откровен, предубеден, твърдоглав оптимист;

5. Акваристика;
а. Правилният въпрос на горният отговор е: „Хоби?”
а1. Ако сте прочели въпроса като „Хобит?”, вероятно сте правили скоро The Ringer Obsession Test и сте дали резултат, близък до Ентския. Или просто не влагате много голямо значение на подредбата на буквите в думи;

6. Предпочитам планина пред море, тишина пред шум, ред пред хаос, топло пред студено, ябълка пред цитрус, лято пред зима и пролет пред лято... Всичко това важи за онези случаи, в които не предпочитам обратното.

7. Снобите са най-нещастните хора на света;

8. Винаги съм се определял като щастлив човек;

9. Бих заменил няколко години от живота си, за да присъствам на дискусия между Толкин и Луис. Не бих отказал и обратната транзакция, в случай, че мечтата ми не може да се изпълни;

10. Други любопитни факти за мен:
а. написването на този пост отне време, приблизително равно на времето, което отнема консумацията на едно кафе;
б. тежа 76 кг (напоследък);
в. обичам представителите на сем. Котки, хищните птици и риби; В тази връзка не харесвам човека;
г. издребнях в този пост;

*edit:
Мъже, никога не признавайте, че не сте простаци.
Или настоявайте, че сте простаци и го доказвайте постоянно, с цел заблуждение на жените и по-лесното им склоняване към леглото;
Или отричайте, че сте на 30;
Или отричайте, че сте мъж;
Ако нищо от това не помогне, опитайте на друго място; И този път си потърсете жена, стига с тези филми;

Не е задължително да има смисъл във въпросите.
Това е задължително само за отговорите."

Сюзън Смърт

Mocking-bird

Mocking-bird

заище

• Потребители
  • 789 posts

Бахахахахаха :tooth: Да ти кажа, оказа се не по-трудно да си хванеш мъж/момче над 18/19/20(което поне да не се държи като простак публично)...Номерът е в пушката с упойващи стрелички и колко бързо бягаш. Мхъм :cry: :cry:
а, как забравих
11. понеже някой спомена, че е анархист, me too, ама ако въобще съм някакъв -ист със сигурност съм антихрист
12. принципно съм настроена положително към всички, мнооого трябва да ме ядосате за да не ви харесвам ^_^
13. не обичам предрасъдъците и уважавам правото на свободен избор да си какъвто си поискаш

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users