Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

10 неща

• Please log in to reply
74 replies to this topic

manimal

manimal
  • Потребители
  • 283 posts
Маааму, точно щях да изплющя Амергинския текст, който виси на майспейса ми на ингилизки, откакто е създаден.
Гледам Загорския Клон на Клана вече го е изплющял, затова ще се задоволя само с края.

I am the womb, of every holt,
I am the blaze, on every hill,
I am the queen, of every hive,
I am the shield, for every head,
I am the tomb, of every hope.

Не мога да кажа 10 неща, които никой не знае, защото някои хора знаят много.
Да пробвамммм...

*Хетеросексуален съм. Което, всъщност, не променя живота ми по никакъв начин. Понякога променя нечий друг живот.
*Не обичам презервативи. Без значение дали са с вкус на банан, или с мирис на мандарин. Понякога правя компромис.
*Алергичен съм към алкохол. Към много алкохол съм много алергичен.
*Пуша миризливи тютюни, но пренебрежимо рядко. Не мога да спя в много опушена стая.
*Първият ми истински приятел въобще - от детската градина - почина от задушаване на 5, засипан от няколко тона зърно, докато си играеше в един житен силоз.
*Първата ми истинска приятелка - пак в детската градина - беше първата гола фимейл, която видях в живота си. В тоалетната на детската. Съответно и аз и показах това, което имат момченцата. Доста се чудихме защо е така всъщност. Гледахме, пипахме, чудихме се, чудихме, накрая питахме другарката и разбрахме, че не трябва да питаме такива неща.
*Трудно помня имена, но хората с които съм бил близък не забравям никога.
*Обичам лозови сарми и миш-маш и мога да ям по цял ден само такова.
*Имах сиамска котка на име Онго-Бонго, която ядеше предимно краставици.
*Роден съм във вторник и знам как ще умра.
*Уча се да развивам качества по практическата методика на Распутин - т.е. Опознай Из Основи Греховете Си, За Да Ги Пребориш. Засега успявам. Почти.
*Обожавам 4 сутринта или да слушам SWANS на изгрев слънце.
*Имал съм късмета да науча що е любовта от най-добрите и най-лошите в тази дисциплина. To Be Continued...
*Срещнал съм почти всичките си идоли - живите всъщност. Онази вечер в Бургас срещнах и един от най-първите ми. Никой от тях не е пострадал след срещите.
*Обичам да пътувам. И буквално и преносно.
*Страдам от дълбок хроничен непукизъм, провокирано от рутината, но се лекувам. Понякога наранявам важни и любими за мен хора неволно, с неважните обикновено не се занимавам въобще, или им казвам каквото искат да чуят и ги отпращам.

Стига толкова.

Lady-Dragon

Lady-Dragon

Lady

• Потребители
  • 44 posts
-Обичам да гледам филми,луда съм по тях..обожавам ги..бе..направо съм манячка.
-Обожавам филми.:)
-Обичам и да чета..почти всякаква литература..без поезия.
-Миролюбива съм..горе-долу,но понякога много избухвам.
-Кихам по минимум 20 пъти подред..просто не знам как да се преборя с това..ужас:)
-Слушам почти всякаква музика..като изключим поп фолк и..тем подобни
-Любимата ми група..те са две всъщност-Jonas Brothers ,Simple Plan
-Мразя математика,обичам чужди езици..:]]]
-Искам куче ,НО уви..майка ми не е фенка на животни..[няма куче]..
-Обичам почти всеки спорт..футбол ,волейбол ,снукър ,плуване ..оф,няма да ги изброявам всички.Аз самата спортувам волейбол:)
-Любимият ми футболен отбор е Ливърпул!!!А волейболен-Българският Национален Отбор!!!;)
-Непоправима оптимистка съм..това не е много добре в някои случаи..
-Имам склонност към закъснения..
-Споменах ли любовта си към филмите?
-Любими актьори имам ..ама мноого,мноого,мнооого..ще изброя някои само..Джони Деп,Хийт Леджър(R.I.P. ;( ),Том Круз,Джим Кери,Хайдън Кристенсън,Пол Уолкър и още доста..и актриси-Никол Кидман ,Никол Кидман ,Никол Кидман ,Джесика Алба ,Натали Портман ,Кейт Уинслет ,Анджелина Джоли(боже..,ама аз наистина съм се вманиачила)..има и още ,но сега не се сещам
-Сигурна съм ,че не искате да пиша и за любими филми:))хаха
-Любими писатели Дж.Р.Р.Толкин(оф,ми много ясно нали съм във форум за Толкин..пфф:)) и Дан Браун също:)
-Обожавам да пътувам..и да ходя на кино:))хахах
-Джудже съм..ъъ ,не това от книгите-БУКВАЛНО съм джудже..!Мразя се за това..
-Искам да живея на място пълно с книги(целите в прах) и с филми:D
-Страх ме е от болонки и улични котки..
Стига толкова ,че ви отрових живота..
R.I.P.,Heath Ledger!

Nell_Mortensen

Nell_Mortensen
  • Потребители
  • 4 posts
1. Имам силно изявена  Луна в Риби, вселдствие на това фантазията ми граничи с психическо разстройство.
2. Пиша поезия и в това съм много по-добра, отколкотo в опитите ми с  проза.
3. Тримата известни мъже, които тотално обожавам са Виго Мортенсен, Патрик Клуиверт и Димитър Бербатов.
4. Цял живот повтарям. че никога няма да си направя татуировка с името или инициалите на мъж, в който съм влюбена и това лято си направих.
5. Обожавам да слушам филмова музика.
6. Не смятам, че някога в живота  ми ще се появи човек, който да ми е по-близък от сестра ми.
7. Фен съм на всякакви природни стихии - торнада, цунами, разрушителни земетресения, изригващи вулкани, тропически бури, не искам да умра преди да съм видяла наживо поне едно от тях.
8. Когато има пълнолуние, зяпам Луната като хипнотизирана.
9. Вярвам в карма, и в прераждане, не вярвам в Бог.
10. Една от най-големите ми мечти - да гледам футболна среща между отборите на  Бaрселона и Peaл  Мадрид на стадион Ноу Камп, мачът да е супер оспорван и Бaрса да спечели с размазващ гол в последната минута.

p.s. 11.  За ужас на всички, които не си падат по сериали, смятам, че най-красивата фикшън любовна истoрия е тази на Пени и Дезмънд от "Изгубени".

Edited by Nell_Mortensen, 14 декември 2009 - 05:25 .

I see in your eyes the same fear that would take the heart of me...

EamaneAlcarin

EamaneAlcarin

Нейна Милост

• Потребители
  • 198 posts
1.Зодия овен чист овен до мозъка на костите си следователно- избухлива ,напориста,твърдоглава.
2.обичам германия,австрия,абе всичко що немски говори и ест. немския.
3.мразя шоколад и франция италия испания .
4.халюзинирам(вседствие на ранното си започване на четене на Стивън Кинг 4ти клас)
5.обожавам фентъзи
6.пея в пловдивския хор ,свиря на пияно и китара.
7.харесвам фотографията и рисуването
8.не ходя на море ,само балкана ме привлича
9.имам ужасно чувство за хумор от онзи гадния черен хумор ,който не ме познава ще си помисли че се заяждам снего.
10.съжалявам че ще го кажа ,но не понясям евреи(дано няма евреи тук) ии не вярвам бог.

Edited by EamaneAlcarin, 14 декември 2009 - 07:05 .

"А Ниена се изкачила по Езелохар и със сълзи измила скверните следи на Унголиант;и скръбна песен запяла за болките на света и Помръкването на Арда."

Corwin

Corwin
  • Потребители
  • 1057 posts

Всичко друго добре, ама как може да го харесваш тоя ужасен език?!?!
'Humans need fantasy to be human.To be the
place where the falling angel meets the rising ape.'

Corwin

Corwin
  • Потребители
  • 1057 posts
Айде, и от мен 10 неща, като гледам не съм се разписал в тази тема. Без ред, произволно.
1. Чета книги от всякакви жанрове, епохи, и националности. Единствената книга, която успя НАИСТИНА да ме умори от скука беше 'Под Игото'.
2. За музика няма да пиша. Отказвам. Крайно. Окончателно. Тера инкогнита. 'Зло Куче!!!' . Biohazard.
3. Обожавам почти всякакви спортове, без голф и кърлинг. Готов съм да участвам ( и участвам) на олимпийски принцип във всякакви мероприятия. В следствие на това често пъти се прибирам охлузен, наритан, нахапан, наплют, контузен от първите си срещи с нов спорт. Любим ми е футбола и си падам псевдохулиганче, от тия, дето им се смеете какви са пишлемета по мачовете. Разликата е, че аз не се смятам за хулиган :)
4. Не понясям жеги, и в следствие на това рядко ходя на море. Но за следващото лято съм обещал да се жертвам.
5. Харесвам немци, италианци, уважавам, макар че не харесвам сърбите и гърците. Не харесвам французи, руснаци, англичани. Македонците са ми комични :)
6. По политически убеждения май съм социалдемократ, но е още рано да се каже.
7. Надявам се да следвам право. Ако не успя да се вредя, ще стана даскал по история.
8. За филми май имам вкус тип мелез - гледам това, което ми хване окото на момента.
9. Противник съм на всеки, който застане с тялото си пред багер, за да спаси дърво, заради което би преляла река.
10. Обожавам всякакви животни без влечуги и не харесвам кучета.

Edited by Corwin, 14 декември 2009 - 08:13 .

Ammit

Ammit

Fallen Noldo

• Потребители
  • 216 posts
Супер си е, езикът- на контролно винаги избутваш поне петица с минимални напъни по математическа лингвистика. После, колко литература има на немски... :rolleyes:

1.Мога много ефектно да докарвам кух звук при почукване по черепа си. Предполагам, че от дългогодишната практика за докарване на такъв звук действително имам куха област на съответното място. Не съм проучвала, но съм почти сигурна, че са ми отишли центровете за адекватно социално поведение и свързан говор.
2.Претендирам за енциклопедизъм. Но не гласно.
3.Противно на ширещите се вярвания, не съм хуманитар. Имам далеч повече успехи в математиката и биологията, но химията не ми върви, колкото и да е готина.
4.А във философията нямам, като се изключат 1000та стипендии, но това не пречи да се сгърчвам от кеф над доста автори и идеи.
5.Чета основно фантастика/(дарк)фентъзи. Като ми омръзне философията, това. Доста често класика, но бая подбирам, преди да си преодолея страха от авторитетите в литературата. И психология се случва, и фенфикшън. Привлича ме като муха мед усещането за величие, търся го в литературата.
6.И в музиката, класическа или метъл.
7.И колекционирам фентъзи арт, колкото по mindblowing, толоква по-добре.
8.Бъкам от предразсъдъци, наистина си вярвам, че имам право. Лош навик.
9.Патологична разсеяност. Рядко обръщам внимание на обстановката.
10.Страдам от шантави идеи, които в огромна част остават без реализация. Често ме е страх да ги реализирам, имайки впредвид колко съм inept.

Edited by Ammit, 14 декември 2009 - 11:29 .

But do you know that the Eldar say of Men that they look at no thing for itself? That if they study it, it is to discover something else; that if they love it, it is only because it reminds them of some other dearer thing?

God Emperor

God Emperor

Commander

• Маяри
  • 883 posts
Разговорът за евреите може да се продължи в новата тема.
I have a very low tolerance level for stupid bullshit.

elle

elle
  • Потребители
  • 57 posts
1. Толкинист...да^^
2. От скоро обожавам разказите на Рей Бредбъри<3
3. Обожавам планината
4. Както и шоколада :Д
5. Както и рока
6. Козирог съм, което значи "инат до мозъка на костите си"
7. Обичам Ам-гълPosted Image
8. Искам да стана фотограф :3
9. Обичам астрономията
10. R.I.P. Kurt CobainPosted Image
I'm not mad, I'm in a perfectly happy mood right now

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts
Ха, колко много нови теми и май нови потребители днес :) Да не би да има някакви новини за филма по "Хобитът" в нета? Добре дошли, деца, ей сега Толкиновата секта ще ви прилапа ;)
Умилително е, все едно вчера бях деветокласник и се възхищавах на дъртите фенове от "Рин Еннор".
Прощавайте за офф-топика, старческо бръщолевене :tooth:

Corwin

Corwin
  • Потребители
  • 1057 posts

Всичко друго добре, ама как може да го харесваш тоя ужасен език?!?!

Господи Боже мой, Каква промяна за отрицателно време... Вече се кефя на немския :D :D :D

elle

elle
  • Потребители
  • 57 posts

Ха, колко много нови теми и май нови потребители днес :) Да не би да има някакви новини за филма по "Хобитът" в нета? Добре дошли, деца, ей сега Толкиновата секта ще ви прилапа ;)

За Хобит си следя редовно ако има новини, просто преди време се пробвах да се рагистрирам във форума, но не ми приемаше регистрацията О.о И все пак не можахте да се отървете от мен :Д

А иначе да спомена за немския.
Звучеше ми ужасно. И въпреки това записах паралелката с немски и вече изобщо не ми звучи така. Тоест граматика е малко кофти, но като цяло не е лош стига да си зубриш редовно думите :д
I'm not mad, I'm in a perfectly happy mood right now

Corwin

Corwin
  • Потребители
  • 1057 posts

А иначе да спомена за немския.
Звучеше ми ужасно. И въпреки това записах паралелката с немски и вече изобщо не ми звучи така. Тоест граматика е малко кофти, но като цяло не е лош стига да си зубриш редовно думите :д

Именно, но вече си мисля, че също така е доста лесен за учене (единствената причина всички да знаем по-добре английски е, че нетът говори английски :D ).

Дървобрад

Дървобрад
  • Потребители
  • 31 posts
1. Аз съм читател ( Чета всичко , което ме грабне ... фентъзи , научна фантастика , романи ... )
2. Любима музика предимно метъл ( но и всичк останало стига да не е чалга )
3. любими спортове : снукър , мързел , РАБОТА , спане по 4/5/6 часа , ако имам късмет 10
4. Обичам пълнолунията
5. Срамежлив , мълчалив , разсеян , трудно се сприятелявам , но съм верен на истинските си приятели
6. Обичам животните ( имам 5 котки и 1 куче )
7. Не пуша , Не пия
8. Казват , че имам " каменно " лице ... не можеш да разбереш в какво настроение съм , а още по малко дали се усмихвам
9. Харесвам всичко американско , което е с двигател
10. Иска ми се да живея някъде сред горите и пущинаците само с жена , 2 деца , куче и котка
Останалото е доста по интересно , но ще стигнем до 1000
“Днес мнозина от моя народ са досущ като дървета и само нещо голямо може да ги разбуди; говорят само шепнешком. Но някои от моите дървета са станали гъвкави и много от тях умеят да разговарят с мен. Разбира се, елфите го започнаха – да разбуждат дърветата, да ги учат да разговарят и да изучават дървесния им език. Древните елфи открай време искаха да приказват с всичко живо. Но после дойде Великият мрак и те заминаха отвъд Морето или избягаха и се скриха в далечни долини и запяха песни за дните, що вече не ще се върнат. Никога. О, да, да, имаше едно време безкраен лес оттук до Лунните планини, а тук бе само Източният край. Волни дни бяха тогава! В ония времена можех цял ден да бродя и да пея, без да чуя нищо друго освен ехото на собствения си глас из гънките на хълмовете. Горите бяха като в Лотлориен, само че по-гъсти, по-силни, по-млади. А ароматът на въздуха! Понякога по цяла седмица само дишах.”

Гандалф Сивия

Гандалф Сивия

Истар/Маяр

• Потребители
  • 273 posts
  • Аз съм Толкинист и също съм горд с това.
  • Нямам любима музикална група.Може би AC-DC.
  • Обичам да чета фентъзи,басни и български народни приказки.
  • И аз мечтая да посичам орките в Средната земя,но като Гандалф,Арагорн,Боромир,Гимли,а не като Еорлингите.
  • Любимият ми спорт е плуване.
  • Не свиря на музикални инструменти за жалост.
  • И аз обичам природата,но искам да съм в някой свят без нови технологии.Къде ще намеря по добро място от Средната земя? :D Тъкмо вж 1.
  • Обичам да споря,да се разпалвам и мразя да приключа даден спор или тема,преди да е разискана докрай.
  • Искам да живея в Мраколес или в Исенгард(преди Саруман да го превърне в подобие на Мордор).
  • Обичам празниците,особено Коледа и Великден.

All,you have to decide,is what to do with the time that is given to you!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users