Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Аватари & Подписи

• Please log in to reply
357 replies to this topic

Финголфин

Финголфин

Върховен крал на Нолдорите

• Потребители
  • 134 posts
Ако искате тук коментирайте аватарите и подписте на другите потребители, в зависимост от това дали ви харесват или не. Давайте линкове с аватари, двайте предложения. :)
An i ú nathant
An i naun ului
A chuil, anann cuiannen
A meleth, perónen

Talvi

Talvi

Мишка с книжка

• Потребители
  • 264 posts
Също така нека важи правилото от стария форум при коментиране на собствения или чужд подпис: моля, въвеждайте съответния подпис ако е под формата на текст, за да се знае за какво е ставало въпрос при евентуална смяна.

Хайде и да не съм съвсем извън темата.

"Kreivin sormus" - буквален превод "пръстенът на графа", песен на финландската група Dingo.

Едит: Някой да ми напомни да не пиша постове докато ме мъчи махмурлук. До тук 5 едита...

АнарНирнает

АнарНирнает

Elnahir

• Потребители
  • 1497 posts
Предлагам темата да се преименува като се вкара и нещо, свързано с wallpaper-и, desktop-и и въобще всяка промяна в профила/вида на потребителя, която той иска да сподели. :)

Ontopic:
''Twas in the Land of Willows that I heard th'unfathomed breath
Of the Horns of Ylmir calling -- and shall hear them till my death.'

Част от стихотворението The Horns of Ylmir.
..друго не мисля, че е нужно да пиша. :)
Celebrate the hour of madness
Ride the wave that turns the tide

Самознай

Самознай

Ziltoid The Omniscient

• Потребители
  • 580 posts
Хм, интересна темичка-често съм любопитен какво значат подписите на други потребители. Моя е ясен и едва ли има нужда от коментар-"Единствен Сам ще ги открие, Единствен вси ще ги сбере. И в хумор луд ще ги обвие в Бурзум ТВ, където Мрак в ефир тече!" :D Измисли ми го Beren Erhamion, аз го доредактирах...толкова-човека е фен на Бурзум ТВ и работата която върша там, той самия също помага с идеи...А картинката ми (едно сладко хъски) ми я изпрати специален и обичан от мен човек...а аз много обичам кучета, особено немски овчарки и хъскита...
И понеже Финголфин спомена коментар и на чужди аватари/подписи, не мога да не споделя че много се кефя на картинката на Кронос - Елате в тъмната страна (имаме бисквитки) :lol: . Също много ме изкефиха и Two stupid dogs, които си бяха сложили Kronos и nifo, halfelven-якооо ;) (имам предвид маскировката като Дарт Мол), намигащия "огромен котарак ;) " на Mike също радва много B), вълците на Talvi също много ми харесват...това не значи че останалите потребители нямат хубави аватари-има много яки картинки взаимствани от художници рисували по Толкин, както и много други приказни и фантастични...
Една трета от живота си прекарваме в леглото...а другите две трети в опит да вкараме още някой там!

TheWitch-king

TheWitch-king

Иванакин Небеходеца

• Потребители
  • 101 posts
Абе не знам, ама аз с моя профил се чувствам като на друга планета :D Всички тука сте вълци, фентъзита или некви от тоя сорт, само аз и още малцина сме с различни...Скоро ще взема да смена, та да стана един от племето ^^ Ще видим, може да си сложа Дъмбъл...ааааа, Гандалф де, съжелявам, професионална деформация :P

Mike

Mike

Джудже

• Потребители
  • 121 posts
хм
Моят подпис е всъщност цитат от Алберт Камю-френски философ
Иначе аватара-много си го харесвам поради простата причина, че това съм си аз :rolleyes:
Иначе всички аватари ми харесват, какво да направя
Не върви пред мен,
не мога да те следвам;
не върви зад мен,
не мога да те водя;
върви до мен
и ми бъди приятел;

АнарНирнает

АнарНирнает

Elnahir

• Потребители
  • 1497 posts

Абе не знам, ама аз с моя профил се чувствам като на друга планета :D Всички тука сте вълци, фентъзита или некви от тоя сорт, само аз и още малцина сме с различни...Скоро ще взема да смена, та да стана един от племето ^^ Ще видим, може да си сложа Дъмбъл...ааааа, Гандалф де, съжелявам, професионална деформация :P

Недей, бе, не си променяй профила, таман внасяш колорит. B) :lol: :lol:
Celebrate the hour of madness
Ride the wave that turns the tide

Dragonflame

Dragonflame

Най-голям кавгаджия

• Потребители
  • 21 posts
"Национализмът - Изстрадан и доказан път за нашето Отечество!
Да живее България!"

Това е основната идея на ВМРО.В това вярваме и затова се борим.Но става въпрос за национализъм в най-чистия смисъл на думата, не за онова, за което ще се сетят повечето от вас :) А аватар още не съм си сложил, защото ме мързи да си търся..
Posted Image

Финголфин

Финголфин

Върховен крал на Нолдорите

• Потребители
  • 134 posts
I'ts a dangerous business going out your front door.
Дедо ви Толкин го е казал(написал) представете си :D.
А аватара ми е от рисунката на Джени Долфен - "идването на Финголфин"... не може да се каже, че ми харесва много, но не можах да намеря много рисунки на Финголфин :/
An i ú nathant
An i naun ului
A chuil, anann cuiannen
A meleth, perónen

Ран

Ран
  • Потребители
  • 160 posts
Амии.. моя подпис идва от това , че основното място където се подвизавам е морската градина в Бургас (Burgazm) , която през зимата винаги е в мъгла и мяза на 'enchanted' :D .. а пък аватара ми е обложката на един албум на една viking метъл група дето много ми харесва :)

Walking through the dark mists of the enchanted sea garden forest of Burgazm
Walking through the dark mists of the enchanted sea garden forest of Burgazm

Kronos

Kronos

'убавец

• Маяри
  • 1078 posts
Моят аватар пък си го харесах случайно и щото е супер идиотски...а аз живея за идиотии...(много хора го наричат това идиотизъм и инфантилност, ша-ля-ля-ля-ляяяя...)
а подписът...ми вокалистът на КISS го каза на едно лайв изпълнение и доста ми хареса :)

Respect Your Elders...Or Kiss Your Ass Goodbye!
Най-готиния подпис

TheWitch-king

TheWitch-king

Иванакин Небеходеца

• Потребители
  • 101 posts

Моят аватар пък си го харесах случайно и щото е супер идиотски...а аз живея за идиотии...(много хора го наричат това идиотизъм и инфантилност, ша-ля-ля-ля-ляяяя...)
а подписът...ми вокалистът на КISS го каза на едно лайв изпълнение и доста ми хареса :)

Respect Your Elders...Or Kiss Your Ass Goodbye!

Репликата от аватара ти е култува :) Преди бая време ми я бяха пратили, от тогава съм й фен :P

:blush: :blush: :blush: :blush: :wub: - бел Кронос

Loriena

Loriena

Ръчколинче

• Потребители
  • 29 posts
То даже май имаше и такава картинка с Бисквитеното чудовище от Улица Сезам, казващо ъсщата реплика и дъвчещо доволно бисквитки :D

Закнафейн

Закнафейн

Телепатично зомби

• Потребители
  • 209 posts
Моя аватар е един от трите аватара на Закнафейн, които ползвам(то през цялото време в този форум съм ползвал само негови аватари + 1 на Дризт), а сега е с малко коледна окраса :)

Колкото до подписа - Donate me some flesh. I promise to bite you gently! - това е линк, водещ към моя профил в една онлайн игра, като с всяко кликане на човек върху него ми дава известно количество злато и плът(върколак съм все пак, да не се чудите :lol: ) в играта.

New Beta 2.1 starts this Saturday(03.05.2008) at 18:00 GMT. Join us ! :)

- Имам един познат - каза Едик, - който твърди, че човекът бил само междинно звено, необходимо от природата,
за да създаде венеца на творчеството : чаша коняк с резен лимон.
~А. и Б. Стругацки

Talvi

Talvi

Мишка с книжка

• Потребители
  • 264 posts

Моя аватар е един от трите аватара на Закнафейн, които ползвам(то през цялото време в този форум съм ползвал само негови аватари + 1 на Дризт), а сега е с малко коледна окраса :)

Колкото до подписа - Donate me some flesh. I promise to bite you gently! - това е линк, водещ към моя профил в една онлайн игра, като с всяко кликане на човек върху него ми дава известно количество злато и плът(върколак съм все пак, да не се чудите :lol: ) в играта.

Biting yourself would be suicidal! Cut it out already!

:lol:

balroga

balroga

Лава демон

• Потребители
  • 336 posts
Моят аватар е рисунка на балрог от Джон Хоу,а подпис нямам,щот' ма маързи да измисля :D .

Kronos

Kronos

'убавец

• Маяри
  • 1078 posts

подпис нямам,щот' ма маързи да измисля :D .

На мене ми звучи като един добър подпис :) ;)
Най-готиния подпис

balroga

balroga

Лава демон

• Потребители
  • 336 posts
Добра идея. :thumb:

TheWitch-king

TheWitch-king

Иванакин Небеходеца

• Потребители
  • 101 posts
Аз смених, признавам си че е с рекламна цел ^^

Lobelia

Lobelia

Крадла на лъжички

• Потребители
  • 23 posts
Ами моя подпис -En Taro Adun e от Star Craft, аватара също. Много ме кефи аватара на kronos- Много е як! Браво ;)
En Taro Adun

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users