Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

R.i.p. Nifo

• Please log in to reply
18 replies to this topic

halfelven

halfelven

Най-проблемен потребител

• Потребители
  • 41 posts
Наистина съжалявам, че след като не съм писал в този форум повече от 2 години трябва да пиша за нещо токова нелепо и тежко. Със страшно много мъка в душата ви споделям, че преди около седмица загина моят добър приятел Димитър Георгиев. Тези които са в БГТФ от самото начало го познават като Nifo. Понеже разбрах едва преди по малко от 15 часа за случилото се не съм бил на погребението му, но приятелите му от Перник ще ми се обадят за 40 дни. За момента с A--Viper сме решили да ходим, ако някой иска да си каже последно сбогом с Митко, нека се свърже с мен или с Тришко, за да можем да отидем заедно.

Почивай в мир приятелю, ще ми липсваш страшно много.

A--Viper

A--Viper
  • Потребители
  • 2 posts
Тази тема, ако трябва ще я пусна и за 50-ти път.

http://zapernik.com/21705/

Не съм бил тук, когато Нифо се е избъзикал с вас и съм сигурен, че хич не е било приятно.

Нямам потвърждение от родителите на Нифо, но едва ли сега е момента да им звънна, за да ги питам, дали случайно сина им не се бъзика пак. Имайки предвид датата на статията, предполагам че панахидата за 40-те дни ще е края на Септември, началото на Октомври. Един близък приятел на Митко (Андрей) ще ме уведоми предварително.

Ако админите желая да затворят тази - нямам против.

Телефона ми за връзка е 0889 54 66 66, ако се набира от мтел ще ви уведи, че вече не съм част от мрежата им, ако изчакате още 5 секунди ще ви прехвърли към мен.

П.С. Освен форума ще потърся и общите ни приятели извън него, но не съм сигурен дали имам връзка с всички тях.
П.П.С. Всички, които му имат профила във фейсбук, нека да погледнат и там.

halfelven

halfelven

Най-проблемен потребител

• Потребители
  • 41 posts
wow това не го очаквах. За 1 ден 120 прочитания на темата и два поста в които бях обвинен в лъжа. Знаете ли какво накарахте ме да си припомня защо престанах да пиша тук още преди години, но Нифо не се беше отказал и съм сигурен че много от вас го познават. Аз искам да призова хората които му бяха приятели преди повече от 3-4 години да си спомнят за него. Незнам дали още са членове на този форум но ще изброя няколко имена които очаквах да се трогнат поне малко защото един наш приятел предпочете въжето пред това да е със нас сега. Искам да попитам къде са сега: Амартил, Анар, Арвениер, Гандалф, Елвен, Феята, Феи4ката, Поли, Лори, Ина, Инна, Зак, Ботев, Миро, Назгула, Нобунага, Уич Кинга, Кронос няма да изброявам повече. Хора много от вас може и да не ме харесват или да не са ме харесвали, но вие + Трайчо и Митко бяхте БГТФ за мен. И ако това се беше случило с някой от вас щях да бъда също толкова съкрушен. Без коментар. Правете си срещите и се правете че нищо не е станало, но не е така. Един ваш приятел се самоуби и колкото и да си затваряте очите факта си остава факт.

Костенурка

Костенурка

24981

• Потребители
  • 696 posts
Трогнати сме. Това че си мълчим не значи че не сме трогнати. Съветвам те да млъкнеш и ти, защото с караници и пози не се уважава смърт.
бакалавър, бакалавър! Ганева

Posted Image

Елерина

Елерина

Вечна белота

• Потребители
  • 1311 posts
Почти никой от тия хора, дето си изброил, не влиза вече тук, така че няма какво да чакаш да пишат и да ги обвиняваш. <_<
A star of light and a bearer of hope...
Posted Image

Pe6ka_S_Mnenie

Pe6ka_S_Mnenie

Кой сега е с най-якия аватар!

• Потребители
  • 1509 posts
Очевидно, за разлика от тъпашката шега (която само притесни всички) миналата есен, сега нещастен случай има. Защо Димитър е направил нещо толкова страшно, можем само да гадаем.
Да пишем глупости точно тук, затова, ще е проява на лошо възпитание и нисък морал.
I have zero tolerance for Големи Добрутровци.
Posted Image

Corwin

Corwin
  • Потребители
  • 1057 posts
Напълно нормално е малък процент хора да пишат, като си има предвид как са си изпатили последният път. А след като са проверили... КАКВО точно да напишат?
'Humans need fantasy to be human.To be the
place where the falling angel meets the rising ape.'

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts
Халфелвън, прощавай, но предишния път нещата наистина бяха много дебелашки. Честно казано, бих предпочел и сега да са такива, а човекът да е жив.

Кемендил

Кемендил

Contemplator

• Маяри
  • 2520 posts
Халф, а какво всъщност може да каже човек при такава новина? На мен лично думите в такива моменти винаги са ми се стрували излишни. Случвало ми се е даже едно "съжалявам" да не мога да кажа на някого, на когото е починал близък човек. Просто ми се струва глупаво и ненужно. Предпочитам да замълча.

А Нифо не ми излиза от главата през последните дни, но да, признавам си, гледам да се разсейвам и да не мисля за това, доколкото мога. Наречи го "затваряне на очите", все ми е тая.
The things one feels absolutely certain about are never true.

Костенурка

Костенурка

24981

• Потребители
  • 696 posts

А Нифо не ми излиза от главата през последните дни

Странното е че и аз така, макар че не ми беше близък и изобщо съм го виждала сигурно 5-6 пъти.

Нифо, как можа бе човек? :(
бакалавър, бакалавър! Ганева

Posted Image

Eldest

Eldest
  • Потребители
  • 14 posts
Мир на праха му. Любовта понякога е унищожителна в най- буквалният й смисъл, уви. Дано намери покой.

Ultimatum

Ultimatum

Asylum

• Потребители
  • 206 posts
Наистина много жалко за момчето. Не съм го виждал от години и спомените ми за него са доста мъгляви, но доколкото имам някакъв поглед върху характера му, мисля че по-вероятната причина да се реши на такава стъпка са материалните проблеми. Дано почива в мир.

halfelven

halfelven

Най-проблемен потребител

• Потребители
  • 41 posts
Кем темата я пуснах ако някой иска да дойде мен и Тришко на 40 дни. Не съм искал нито да се карам с някого нито да обидя някого. Благодаря на всеки, който си спомни за Митко.

Арвен

Арвен

Слънчевка

• Потребители
  • 193 posts
..................

Почивай в мир!

Аз си го спомням много добре - плах, тих, със светли очи и сърце... :( Мнго ми стана тъжно. Идваше на срещите на първия форум... и почти винаги си мълчеше, а сякаш говореше с очи... безмълвно.

Наистина не мога да повярвам.

Почивай в мир още веднъж, Митко!
"Животът е като тънко въже, по което трябва да се придвижваме, без да губим равновесие. Задачата е да се научим да сме гъвкави, защото, ако стоим непрекъснато изпънати, ще паднем. Трябва да имаме самочувствие, да се обичаме. Пея за уникалното във всеки един от нас и за умението да сглобим различните парчета от себе си." Сара Тавареш

_Fallen_anGel

_Fallen_anGel

Ангел...ама съм си жив Дявол

• Потребители
  • 132 posts
Бих желала да бъда уведомена кога е датата на 40 дена, още не съм решила дали ще отида и дали въобще е правилно от моя страна...
Когато разбрах ми се искаше и на мен да е шега като миналия път, но уви... останах потресена
с него не се разделихме по най-добрия начин, но все пак това е човек който някога съм обичала...
Почивай в мир Митко и дано там където си сега най-накрая намериш покой
А! Елберет Гилтониел!
Силиврен пенна мириел
о менел аглар еленат,
Гилтониел! А, Елберет!

http://w[/font]ww.my...fallenangel1111

andvari

andvari
  • Потребители
  • 320 posts
От Димитър (Мерилиън) разбрах какво се е случило миналата година. А от тази тема разбрах, че сега нещата са се случили наистина.

Запознах се с Митко покрай Добрин. Малко съм разговарял с него, когато сме се срещали не веднъж из Студентски град. Не го познавах като човек.... Но тези неща в случая нямат значение. Най-лошото е не, че той си отиде, а начинът по който го направи...

Бог да прости душата му!

Закнафейн

Закнафейн

Телепатично зомби

• Потребители
  • 209 posts
Днес видях Добрин и научих за случилото се. Отиде си млад и добър човек.

Почивай в мир, Митко!

New Beta 2.1 starts this Saturday(03.05.2008) at 18:00 GMT. Join us ! :)

- Имам един познат - каза Едик, - който твърди, че човекът бил само междинно звено, необходимо от природата,
за да създаде венеца на творчеството : чаша коняк с резен лимон.
~А. и Б. Стругацки

balroga

balroga

Лава демон

• Потребители
  • 336 posts
Почивай в мир,Митко!

Corwin

Corwin
  • Потребители
  • 1057 posts
Със съжаление ще изровя тази тема от прашното мазе на форума, но мисля, че се налага.
Докато си браузвах из някой стари темички се натъкнах на няколко поста на Нифо. Дотук добре, само че под снимката му пише... 'Жив Труп'. От уважение към него, не е ли по-добре да го махнем?
'Humans need fantasy to be human.To be the
place where the falling angel meets the rising ape.'

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users