Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

ОСМИ БЪЛГАРСКИ ТОЛКИН ФЕСТ

• Please log in to reply
124 replies to this topic

proudfoot.underhill

proudfoot.underhill

* * * R.ND.R * * *

• Потребители
  • 1766 posts
Може ли от сега да си запазя тема за следващия Толкин фест? Темата ще е за Картите (географски) в света на Толкин, предимно рисувани от него или Кристофър, но може да включа и други. Има такава тема във форума, но на Фест говорено ли е?

Edited by proudfoot.underhill, 31 май 2012 - 11:57 .

Hobbit-12_HB02-_A.gif "If in doubt, always follow your nose."

Corwin

Corwin
  • Потребители
  • 1054 posts

Може ли от сега да си запазя тема за следващия Толкин фест? Темата ще е за Картите (географски) в света на Толкин, предимно рисувани от него или Кристофър, но може да включа и други. Има такава тема във форума, но на Фест говорено ли е?

На мен ми се върти в главата, че е говорено. Иначе аз имам едни гъзарски карти, мога да ги донеса тогава за разглеждане.
'Humans need fantasy to be human.To be the
place where the falling angel meets the rising ape.'

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts
Това винаги е яка тема, а и могат да се привлекат подтеми, дето се вика. Примерно за картата на Полин Бейнс, за проблемните места в топографията на "Децата на Хурин", за картата на Графството и клановите земи на отделните хобитски родове - за какво ли не.

Narvi

Narvi

Хуздул-хумлук (приятел на джуджарите)

• Потребители
  • 399 posts

На мен много ми харесва пощенската карта на Графството на Том Маринджър - макар и любителска, правена е с ентусиазъм. Мисля, че я бях пуснал в темата.
А и аз искам да си запазя тема - една майтапчийска презентация по мотиви от филма.
Само дано не забравя дотогава. Ще съм благодарен, ако някой по-паметлив ми напомни.
Аз, Нарви, ги сътворих. Келебримбор от Зелеников край изписа тия знаци.

proudfoot.underhill

proudfoot.underhill

* * * R.ND.R * * *

• Потребители
  • 1766 posts
Всъщност аз се вдъхнових от "Book Of Lost Tales", която в момента чета, и вероятно темата ще е по-скоро формулирана нещо като "Развитието на географията и картите на Средната Земя в различните периоди от Толкиновото творчество". Ранните карти-скици на Толкин са страшно интересни, особено вертикалното сечение на света във формата на Викингски кораб! Но може и да включа и любителски карти... Ще видим.

Edited by proudfoot.underhill, 04 юни 2012 - 01:50 .

Hobbit-12_HB02-_A.gif "If in doubt, always follow your nose."

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users