Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

И довиждане...

• Please log in to reply
36 replies to this topic

Елерина

Елерина

Вечна белота

• Потребители
  • 1311 posts
Абе, вие сте луди, бе... <_<

Дайте да се съберем на по една бира и да си стиснем ръцете, па ще си обсъждаме и секса, и Толкин... Не е нужно да си пилим нервите за някакви две мнения у форума...
A star of light and a bearer of hope...
Posted Image

Strider

Strider

Скиталец

• Потребители
  • 2954 posts
Маноле, ма не иде реч за туй, чини ми се.

С теб двамцата си умрем да сеем глупости. Почти всички теми сме ги изоффкали, някои - колосално, нек' не си кривим душите.
Ако се бяхме настанили в "Празни приказки" вместо посред някой сериозен разговор, лигавщините ни със сексуални оттенъци сигур още щяха да огряват форума. По малко сочна простотийка си требе, нали, да се не съсухря форумот. Нема се прайм на чок хентелектуалци. Ама хич няма да ми се понрави, ако почнем да акаме из цялата къща вместо в кенефа.

Признавам, че ако бях на мястото на Драконоубиеца, аз също щях (поне) да заключа темата. И не щото ме притесняват дискусиите за аналния или баналния секс. Ма извъобще.
защото моят гарван е зелен

DragonSlayer

DragonSlayer
  • Маяри
  • 1632 posts
Малко съм подминал възрастта подобни разговори да ми правят впечатление, да ме провокират или да ме изчервяват. Дет` се казва - там, дето отиват някои, ние сега се връщаме.
Цялата работа касаеше точно акането, Скитал, съвършено точно си разбрала мотивите ми. Тези думи и аналогия използвах в разговора си към друг човек в личен разговор, това казах и в самата тема. И за мен този казус вече е приключен. Ако сме запазили в рамки дория тон, не виждам причина да раздухваме огън и да търсим под мумака балрог.

Не е задължително да има смисъл във въпросите.
Това е задължително само за отговорите."

Сюзън Смърт

_Fallen_anGel

_Fallen_anGel

Ангел...ама съм си жив Дявол

• Потребители
  • 132 posts

Да отваряш мъдрата, смислена и изключително важна тема за значението на задните прашки и свирките сред 15-годишните, а после да се цупиш на "някои модератори" за "безхаберното триене на мнения" и драматично да обявяваш на всеослушание как лишаваш всички от своите ценни мнения - не се вписва никъде в това, което писах по-горе.

За да не си вадиш грешни изводи Нифо се ядоса заради моите изтрите коментари, не заради затворената тема... Само не мога да разбера ти защо се буташ на всяка манджа мерудиа и се вреш между шамарите...
А! Елберет Гилтониел!
Силиврен пенна мириел
о менел аглар еленат,
Гилтониел! А, Елберет!

http://w[/font]ww.my...fallenangel1111

DragonSlayer

DragonSlayer
  • Маяри
  • 1632 posts
Предлагам да оставим темата в този вид, без да избиваме на личностна размяна на постове, реплики, дуплики и т.н. Нифо ни каза "довиждане", като избра този начин за изразяване на несъгласие и действие - не реши да запита, да говори, а просто затръшна вратата. От нас остава да уважим решението му. В момента коментираме нещо, за което той самият не пожела да говори.

Не е задължително да има смисъл във въпросите.
Това е задължително само за отговорите."

Сюзън Смърт

Steven

Steven

Джудж

• Потребители
  • 86 posts
They go one by one.

Чаоз и от мене и до нови срещи (из ТУ ? :P)

Toros

Toros
  • Потребители
  • 8 posts
nifo bye bye !!

P.S.
Call me :P ;)
Don`t worry......be happy !!!

proudfoot.underhill

proudfoot.underhill

* * * R.ND.R * * *

• Потребители
  • 1766 posts

They go one by one.

Чаоз и от мене и до нови срещи (из ТУ ? :P)

И ти ли напускаш или на Нифо му казваш чаоз?
Hobbit-12_HB02-_A.gif "If in doubt, always follow your nose."

Steven

Steven

Джудж

• Потребители
  • 86 posts

They go one by one.

Чаоз и от мене и до нови срещи (из ТУ ? :P )

И ти ли напускаш или на Нифо му казваш чаоз?

Второто.

manimal

manimal
  • Потребители
  • 283 posts

За да не си вадиш грешни изводи Нифо се ядоса заради моите изтрите коментари, не заради затворената тема...

...което е още по-нелепо, безсмислено и детинско (освен ако не го е решил предварително), тъй като и двете ти мнения по две изречения бяха откровен оффф в темата ти - възмОуущение към мен тип "как смееш да се изразяваш крайно цинично за такова прекрасно чуФФФство като ЛибоФФФта?" А моето изтрито мнение беше изява на неподправения ми възторг от жарта, с която браниш горното чувство...

Само не мога да разбера ти защо се буташ на всяка манджа мерудиа и се вреш между шамарите...

Нещо се опитваш да ми кажеш ли? Къде и какво да пиша, м???
Ако ще ме караш да сменям ника на МерудиЯ - поне пробвай да го напишеш грамотно. Защо в тази "манджа" - съм описал по-горе. Ако си забравила, сам изтрих собственото си мнение, за да се измъкна от твоята си, обилно подправена от Егото ти, "манджа" и помолих ако има нещо да ми пишеш бележка. Ти, обаче, явно държиш да обсъждаш на всеослушание "манджата" си, че даже с някакъв смешнонаивен опит да ме подбъзикваш.
Та я обясни - къде ги видя тия "шамари"??? Щото аз не виждам никой "шамаросан" (все още).

Pe6ka_S_Mnenie

Pe6ka_S_Mnenie

Кой сега е с най-якия аватар!

• Потребители
  • 1509 posts

Ако ще ме караш да сменям ника на МерудиЯ

+1 от мен :lol: :lol: :lol:
Как пък не се сетих да се никна "Na_Vsiaka_Manja_Merudia" :lol:

По темата - заставам зад последното мнение на DS в заключената вече тема. Ангелче, нема да се сърдиш - за за всяко нещо си има време и място. Жалко че Нифо чак реши да си тръгне заради това, де.
I have zero tolerance for Големи Добрутровци.
Posted Image

Alphard

Alphard

Black Mage

• Валари
  • 639 posts
Абе Нифо беше решил да си тръгне преди да пусне темата още, ама като ще си ходим, дай сеирче да направим първо. И сума народ му се върза, разбира се.

Самознай

Самознай

Ziltoid The Omniscient

• Потребители
  • 580 posts
ROFL :D
хора без работа...
Една трета от живота си прекарваме в леглото...а другите две трети в опит да вкараме още някой там!

Atlantis_Warrior

Atlantis_Warrior

Aragorn

• Потребители
  • 533 posts
Със или без работа, сбогом и от мене, хора :)
Турнирите свършиха, а с тях и аз си отивам :)
Не мога да кажа, че не ми е било забавно.
Но все пак си тръгвам.
Чао.

Не турнирите ни правят Толкинисти!

Gil-Galad

Gil-Galad
  • Потребители
  • 205 posts
Кофти :(
Ще липсваш :(
Be not afraid of growing slowly, be afraid only of standing still.

Pe6ka_S_Mnenie

Pe6ka_S_Mnenie

Кой сега е с най-якия аватар!

• Потребители
  • 1509 posts
Абе, таковата, трудно ми е да пиша за това, все се притеснявам, че ще се обиди някой...
Изведнъж някой изтърсва "Аз вече няма да си игря с вас!" и - изчезва. Ама ей на, с Нифо вчера се запознах на КМ срещата (която и напуснах скоропостижно), че и нови постове видяхме от него. От Атлантис също имам най - добри форумни впечатления ( :teethqhq: ), сега и тя "Чао от мен"...
Ми като ви се допише/чете пак ко прайм ъ?! То има форуми дето само съм се регнал, ама не сядам да им обяснявам че не са ми интересни, че ми е скучно, или че точно сега ми се играе хокей на лед и затова няма повече да пиша...

Както и да е, де Atlantis_Warrior, приятно ми беше. :)
Заповядай пак. :)
I have zero tolerance for Големи Добрутровци.
Posted Image

Pavlina

Pavlina
  • Потребители
  • 264 posts

Като се запознах с Кем, споделих че съм очарован от това колко смислени "разговори" се водят по кажи - речи всички теми във форума. Това, приятели, е едно от малкото места, където хората са интелигентни почти без изключения (аз бееее :teethqhq: ) и грозотии не се допускат. Ако лично аз видя някоя простотия или вулгаризъм - ще пиша на екипа - не щот' съм клюкарка, а защото бих искал това място да остане във вида в който съм го открил, или по - добър.

Хау.

Присъединявам се. Това място е малко между небето и земта и с това ми харесва, отначало четях почти с благоговение.
"По-добре да бъдеш малка светлинка, отколкото голяма сянка"

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users