Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Добре дошли!

• Please log in to reply
392 replies to this topic

Vehement

Vehement

Child of the KoЯn

• Потребители
  • 12 posts
Еми мен повечето хора ме знаят като Maegnas(Маги),някои ме познават,други сигурно не искат и да ме погледнат,а може и да има такива които се радват да ме видят.Във стария форум не се навърнах много но сега защото го хванах по в началото и ще гледам да се понабутам в някоя цепнатина ,ама ще гледам тоя път да не правя прекалено големи поразии :P
"I refuse your reality and substitute it with my own."
Adam Savage,Mythbuster

Ridley

Ridley
  • Потребители
  • 1 posts
Здравейте и от мен аз съм нов потребител името ми е Божидар на 20г. и съм от Пловдив. ;) Приятно ми е

grave_dancer

grave_dancer
  • Потребители
  • 12 posts
Здравейте аз съм Симеон от Пловдив на 19 години съм и това е .

Айа

Айа

Еднорогче

• Потребители
  • 24 posts
Здравейте! ^_^
Аз съм Валентина, на 18, от Бургас. В предишния форум бях Unicorn. Щастлива съм, че сред хората тук имам истинкси приятели и пожелавам на всекиго същото.
С течение на времето този, който има желание, би могъл да ме опознае. А за сега.. усмихвайте се повече! :P

Daggerstab

Daggerstab
  • Потребители
  • 2 posts
Поздравления за възстановяването на форума. :D Жалко само, че старото съдържание е загубено.
Дагърстаб. Асасин.

Lobelia

Lobelia

Крадла на лъжички

• Потребители
  • 23 posts
Айде да сме живи и здрави! Браво Ар, много як форум. Ей, как се кефя само. още веднъж БРАВО! Евала на такива хора. ;)
En Taro Adun

balroga

balroga

Лава демон

• Потребители
  • 336 posts
Здравейте всички!Казвам се Тодор,от Пловдив съм и в стария форум си бях със същият ник-балрога.Много чаках да обновят форума и сега съм на 7то небе че е отворен отново! :)

Morwinyon

Morwinyon
  • Потребители
  • 69 posts
Mae Govannen Mellon-чета! :P
Аз съм Morwinyon. Не съм от стария форум и навярно не бих могла да изпитам и половината радост, която изпитвате вие! Предполагам, че чувствата ви са подобни на тези на самотния старец с висока островърха шапка и дълга сива наметка, който се връща в спокойното и добре познато Хобитово след дълго отсъствие;докато моите са по- скоро прилични на онези на младия г-н Бегинс, на комуто тепърва предстои дълго пътуване в Средната земя, по време на което ще намери много нови приятели и ще бъде въвлечен в интересни приключения!
Стига повече излишни обяснения, ще се опознаваме по пътя! :rolleyes:
Nai tiruvantel ar varyuvantel i Valar tielyanna nu vilya
Тази година полуелф, догодина - цял елф!

Zdravko Peev

Zdravko Peev

олигофрен

• Потребители
  • 18 posts
Охоо!
Здравейте толкинисти :)

Пак съм на линия, за да съм досаден.
Поздравления за новия форум. Първите ми впечатления са положителни.
Поздрав за всички фенове на истинския американски викинг метъл и неговите крале :) :Р хах
Отровата е в количеството.

Tina

Tina

Многолика

• Потребители
  • 18 posts
Охо, след кого ми се пада да се представям :D .
Здрасти и от мен! Аз съм Диляна от Варна, доста от вас би трябвало да ме познават, в предния форум пак бях с този ник. Та, какво да кажа за себе си - временно пребивавам в София, понеже обстоятелствата го налагат; надявам се да се повъзвърне атмосферата на стария форум до колкото е възможно. Приятно изкарване на всички ни!
Тук и сега ние сме живи!

Melian

Melian

Estuans interius

• Потребители
  • 12 posts
ъъъм....смятам, че е редно да се представя.. казвам се Пламена, ида от град Варна, уча в 5та /видях тука познати лица/, кефя се естествено на Толкин и се радвам на факта, че има и други кукувелници толкинисти като мен. Надявам се, че съм открила мястото, където да мога спокойно да си говоря за Толкин, без да ме гледат, сякаш съм от друга планета/често се случва/. Моля се да не ме изхвърлите с ритници! :blush:
[size=3]

O hon u-wannathon. Onen a hon beth nin.

Andril

Andril
  • Потребители
  • 2 posts
Здравейте и от мен, аз съм Юлето от София и съм на 19г. Няма да казвам с какво се занимавам (по-скоро какво уча), че ще взема да уплаша хората, които не ме познават! :huh: :)
В стария форум бях известна (ехааа кой като мен) като Andril и нямам намерение да променям ника. ;)
За мен е изключително удоволствие да открия, че форумът отново е жив. Поотупан, изчистен, блеснал и готов за новите ни истории! :) Какво ни остава, кършим пръсти, раздвижваме прешлените на врата, запретваме ръкави и впрягаме отново целия си природен талант!
Силно се надявам всички да сме къде помъдрели, къде поостарели :lol: Но със сигурност да сме много по- положително заредени и да поемем отново смело напред. :)
Успех на всички и внимавайте, че ще се засичаме из разделите. :P

seven

seven
  • Потребители
  • 9 posts
Аз съм Елица. Доколкото успях да преброя, третата тук.
Занимавам се с уеб дизайн.
Обичам книгите на Тери Пратчет, Джордж Мартин и латиноамериканска литература.
Интересувам се от келтска и скандинавска митология.
Слушам блек, викинг и фолк метъл, възстановки на средновековна музика и разни други неща.
В тази връзка ми е много интересно що е "американски викинг метъл", споменат от Zdravko Peev по-нагоре.

Да, и честито връщане на форума :)
Vem styr symmetrin?

Симбелмине

Симбелмине

...wanderlust...

• Потребители
  • 4 posts
Ъм, първо...Привет на всички..
Не, не съм от 'стария форум',а една от може би малкото 'нови' тук...

Аз съм Златина, на 18...
Представете си ако тук пишеше нещо от рода на 'В миналия форум бях Еди-Кои-Си,и мноого се радвам, че ви виждам на едно ново, но все така красиво място...'
Е, аз наистина се радвам, че съм тук...И мястото наистина е красиво...

Мисля че за първи път четох нещо на Толкин преди...година-две...Но определено не беше 'Властелина'...Да, трудно е като започнеш със Силмарилионът ,така и не я прочетох да край, но съм си обещала някой път да я довърша...

Да, и все още не съм прочела целия Властелин...Но има време и за това...

P.S.
Потребител Номер 100...
Явно имам късмет...

So who are you?

Gil-Galad

Gil-Galad
  • Потребители
  • 205 posts
Здравейте всички, стари и нови! За мен е чест да се срещнем отново! Една част от вас ме познаваха като Manwe във стария форум. Тук реших да се регистрирам като Gil-Galad най-вече заради собственото ми име. На 16 1/2 години съм, от Провадия.
Be not afraid of growing slowly, be afraid only of standing still.

Kera

Kera

PsychopomP

• Потребители
  • 11 posts
Здравейте всички!
Аз съм Поли от Варна, на 15 съм. Не обичам да се представям много, защото не знам точно какво да кажа. Обичам да чета книги, макар че го правя по-рядко отколкото ми се иска. Слушам много музика (предимно метъл, пънк и саундтраци), обичам да си дрънкам на пиано/китара/тарамбука. Какво още да кажа... Обичам сови! :P
Това е засега. За друго не се сещам в момента.
Не, сетих се! Уча в 5ЕГ!! :P

Elanor

Elanor
  • Потребители
  • 14 posts
:D Здравейте на всички! :D
Изключително много се зарадвах, когато разбрах, че отново има форум, защото ми беше домъчняло.Аз съм Еланор или Пламена и се интересувам от изобразително изкуство :blink: , чужди езици :o и фигурно пързаляне :unsure: , това съответно са ми и любимите занимания.

Elwing

Elwing
  • Потребители
  • 6 posts
Здрасти на всички! Така ми беше домъчняло за вас и за форумските интриги! Радвам се, че отново мога да бъда тук! Мисля, че всички ме помнят от миналия форум, ама ако някой някога не е знаел истинското ми име или го е забравил, аз съм Марияна! ;) Който се интересува от нещо повече да пише ЛС !
Приветствам всички ви с отврени обятия ! :D
Slowly, gently night unfurls its splendour ...
Grasp it, sense it - tremulous and tender ...
Turn your face away from the garish light of day,
turn your thoughts away from cold, unfeeling light -
and listen to the music of the night ...

Liery

Liery
  • Потребители
  • 124 posts
Здрасти хора! Радвам се да ви видя отново.Казвам се Никола и съм на 16.От Пловдив съм.В стария форум се писах като Raxus(май :D ) .Радвам се, че отново съм сред вас.Във стария форум почнах да се навъртам към края, но се радвам,че хванах новия в началото.

Аиде със Здраве!!!

Лиъри

I can't remember anything
Can't tell if this is true or dream
Deep down inside I feel the scream
This terrible silence stops me

Teodvin

Teodvin
  • Потребители
  • 121 posts
здравейте аз съм теодвин. такова ми беше името и в стария форум. а имам въпросче. поствам го тук за да не правя отделна тема. значи в стария форум имаше раздел където се публикуваха произведения на потребителите-разкази,стихове и прочие.сега ще има ли пак такъв раздел?а можете ли да ми кажете къде мога да намеря някои от въпросните произведения? основно въпросът ми е към техните автори, ако случайно попаднат на мнението ми.особено към арвен и галадриел.много ме впечатлиха някои от техните произведения.ако знаете,моля кажете ми!!! :o :) :) :unsure: :D :D
а галадриел пак ли се числи към форума,забравих да попитам,че аз наизуст я причислих?

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users