Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Как разбрахте за форума?

• Please log in to reply
63 replies to this topic

elf4eto

elf4eto

кардинал Ришельо

• Потребители
  • 93 posts
Аз пооаднах тук случайно.Разглеждах разни сайтове за толкин и поопдах на този.;)
Единствен пръстен ги владее
Единствен той ще ги открие
Единствен вси ще ги сбере
и в тъмнина ще ги обвие[b][i]

Liery

Liery
  • Потребители
  • 124 posts
тва една много дълга и страшна история вклюваща една разходка в едно гробище, битка с подивели зомбита и 10 години,5 месеца и 16 дни прекарани при мъдрото мълчание на един старец ,които ме учеше на нещата от живота... или като цяло- абе бях се сетил че едно време имаше толкин форум и реших да си пробвам късмета :D:D
I can't remember anything
Can't tell if this is true or dream
Deep down inside I feel the scream
This terrible silence stops me

Pe6ka_S_Mnenie

Pe6ka_S_Mnenie

Кой сега е с най-якия аватар!

• Потребители
  • 1509 posts
Един приятел ми прати линк. Готино място, интересни теми, свежи хора. :thumbsup:
I have zero tolerance for Големи Добрутровци.
Posted Image

Talvi

Talvi

Мишка с книжка

• Потребители
  • 264 posts
Аз бях буквално изнудена от Анар преди много, много луни : "Виж какво намерих! Виж! ВИЖ ДЕ!". И аз нали съм примерна, погледнах.

Strider

Strider

Скиталец

• Потребители
  • 2954 posts
От Тал в началото на 2004 г. Беше видял някаква статия в Капитал Лайт и пусна линк в клуба на дир.бг. По онова време ние вече се пишехме стари толкинисти. Всъщност аз май влязох, за да отправя покана към форума за предстоящия тогава семинар в СУ. Веднага дотича и Рохчо да удари едно копито и да ме подкрепи. : )))
защото моят гарван е зелен

Менелвен

Менелвен

Мързеллама

• Потребители
  • 483 posts
Аз знам за него от 2007, но се регистрирах 2008 :P. Каза ми едно момиче от училище, запознаха ни, защото и двете сме били Толкинистки и не можело да не се познаваме... Тя ме попита- Влизаш ли еди-къде си? и аз- Мии, не. Тя остана изненадана :D нещо такова беше

Elven

Elven

iPuh

• Валари
  • 861 posts
Ще се радвам всички нови потребители (а и старите, които не са писали тук), да споделят откъде знаят за форума. Така ще знаем как сме с рекламата и къде трябва да съсредоточаваме усилията си :Р
The main thing in life is to know your own mind.

Sparrow

Sparrow

Not Thor, but а lightning sparrow. :D

• Потребители
  • 1102 posts
Аз май не съм писал. Та аз разбрах от приятел, когато реших да започна с книгите на Толкин.
Christ paid a debt He did not owe, because we owed a debt we could not pay.
Posted Image

Caspian

Caspian

Присъда: Пластмасова Глава

• Потребители
  • 133 posts

Ще се радвам всички нови потребители (а и старите, които не са писали тук), да споделят откъде знаят за форума. Така ще знаем как сме с рекламата и къде трябва да съсредоточаваме усилията си :Р

Тайна е:ninja:
Why not?

Motorbreath

Motorbreath
  • Потребители
  • 159 posts
Ми, в гугъл като написах Толкин вие бяхте първите резултати (:

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts
Аз разписвал ли съм се тук? Всъщност знаех за Арменелос, Ар скоро ми каза, че съм бил имал и режистрация в по-стара версия на Толкин-форума (забравил съм). Но наистина се регнах в БГТФ, почнах да пиша и се изпозапознах с повечето от вас може би през 2006. Всъщност Ани ме потърси по публично дадения ми мейл от графоманския сайт, където си качвах опусите тогава заради един мой текст, разприказвахме се и от дума на дума разбрах, че има и БГТФ, който пък без преувеличение се оказа любимата ми нет-задруга. Бил съм късметлия :)

Coin

Coin

faolchu gray

• Потребители
  • 659 posts
Прочетох в "книга-на-лицата" ! Много се радвам, че намерих форума. Но историята беше яка и доста случайна :D Попринцип не съм фен на facebook и един ден случайно влезнах, видях, че има търсене на групи и понеже тъкмо ми подариха Децата на Хурин и си казах, че ще започна пак да чета прекрасния Толкинов свят, реших, че ще е хубаво да си намеря хора с които да обсъждам различни преживявания с книгата :) Писах Толкин Бг (или Бг Толкин :D ) и вие бяхте първите които изкочиха :P Изкефих се, влезнах и в самия форум и ето ме тук, изморявам ви с неинтригуващи въпроси, спамя из темите и притиснявам Elven :D

Char

Char

Charyou tree

• Потребители
  • 82 posts
Вече не помня как попаднах тук. Posted Image
Ровех във Гугъл за нещо, което нямаше нищо общо с Толкин...попаднах на този форум..харесаха ми мненията на потребителите и се гмурнах.
What I am to you is not what you mean to me.
You gave me miles
and miles of mountains
and I `ll ask for the sea.

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts
Оф-топик:

"книга-на-лицата"

Суратлъ дефтер :)

Henneth

Henneth
  • Потребители
  • 58 posts
Ендорион ? От край време влизах в сайта и по едно време, лампичката светна и прозрях, че има и форум.:closedeyes: "И те така...".

А за Ендорион от къде знам , не помня.Трябва да е бил чичко Гугъл.

Edited by Henneth, 10 януари 2010 - 10:51 .

"Съществувaт толковa пътищa, колкото отделни души "

europefan

europefan
  • Потребители
  • 115 posts
Амиииии, аз попаднах на Толкин форума, благодарение на Джордж Мартин. Posted Image Просто написха в Гуглата мнения и форуми за "Песен за Огън и Лед" и те така........
Winter is coming

wutang

wutang
  • Потребители
  • 675 posts
Търсех в гугъл карти на Средна земя и попаднах на такава тема тук, стана ми интересно и се регистрирах.И оттогава насетне спамя,пиша глупости и каквото ми дойде на ум в БГТФ.

Edited by wutang, 10 юли 2010 - 03:33 .

Горко на меките чела!

ropotamo

ropotamo
  • Потребители
  • 2 posts
Аз току що - съвсем случайно попаднах на форума!!! Страхотно местенце!
Продуктите на Аква Сорс

Вил

Вил
  • Потребители
  • 392 posts
За форума разбрах от Ендорион. Бях разглеждала сайта многократно, но явно БГТФ ми е убягвал, когато съвсем случайно видях Петър Гюдженов. Никога няма да забравя този намръщен учител по биология, който се движеше из строителния техникум в Пловдив с тежки стъпти, развявайки коси. Там трябваше да карам 1 месец учителски стаж. И така...
Никога не съм предполагала, че кожените му панталони, които ми направиха впечатление тогава, ще ме отведат днес тук.Posted Image
Благодаря Ви, учителю!

Blind Guardian

Blind Guardian
  • Потребители
  • 4 posts
Слушах си Blind Guardian и покрай парчетата ми се прищя да видя нещо за Толкин в нета. Написах в Google и ето ме при вас. Така и реших въпроса с ника си. Дано продължат така леко да се случват нещата!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users