Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

В светлините на прожектора

• Please log in to reply
68 replies to this topic

Елерина

Елерина

Вечна белота

• Потребители
  • 1311 posts
Чесън е много търпелива и добра, защото й държа една книга от много време и още не съм й я върнала и тя нито ме бие, нито нищо :blush:
A star of light and a bearer of hope...
Posted Image

God Emperor

God Emperor

Commander

• Маяри
  • 883 posts
Блести тя и искри, та не се трае дори. :lol:
I have a very low tolerance level for stupid bullshit.

Mellindor

Mellindor

невидима

• Потребители
  • 591 posts
Чесън е прекрасен, истински и жизнерадостен човек! А това наистина не се среща много често. Право казваш, Ар, блести и искри! :)

Posted Image
"Очите й бяха небесни - отразяваха и синевата на деня, и жарта на изгрева, и тъмата на нощта"

Mocking-bird

Mocking-bird

заище

• Потребители
  • 789 posts
Чесън обича котки ^_^ Това е единственото което мога да кажа понеже не я познавам (за сега) Но пък е голям плюс ;)
"Перото движи се и нищо на света-
ни сълзи, нито знания извечни,-
не би могло да го накара да задраска
словата, що написани са вече."

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts
Да преименуваме форума на БГЧФ? :)

Чесън

Чесън

дама

• Потребители
  • 687 posts
Оле.Ле.
Като се видях тука, казах в офиса: спешно отивам да пуша, че нещо се изнервих (как става тъй, че хората приемат по-добре 'да си изнервен', отколкото да си смешно-приятно-засрамен?)
И, Петко - 'ценен кадър за Толкин обществото'?! Едва ли (точно ти :) ) имаш предвид навика ми да питам с широка, подканваща усмивка: "А за теб питие?"

Да насочим вече вниманието си към DragonSlayer - той просто обожава да е осветен.
Ех, ще го черпя нещо, па може и да ми се размине.

Бих си заложила главата за този човек. Не че ще ми се наложи нявга да си губя главата зарад него, в къв'то и да е смисъл :D . Нужно ми е да знам, че съществуват хора като него. Хора, които градят устоите на света. Добре, де, устоите на моя свят.

И бих могла да предупредя евентуалните новаци, че той чете всичко. Ама чете го, ви казвам. Винаги има опасност да ви отговори сериозно и задълбочено, дори и на двете недообмислени думи, които сте драснали ей тъй, шот ви се е писало.
Имам луд късмет, че никога не е желал да спори с мен, ама май просто е решил да ме остави да живея :D .

Бих искала още да допълвам за този невероятен човек, приятел, бе, за DragonSlayer.. запазвам си правото за след работно време :) .

Edit:
Нищо няма да едитвам. Рекох си - аз знам какво мисля.. че знам за DragonSlayer. И той го знае. Но няма да нужда да говорим за това. Което ме подсеща да се запитам - за какво всъщност е тази тема?! Аз, да, разбира се - знам и как се чувствам покрай вас, и вие си знаете как се чувствате покрай мен, и има ли нужда да се обясняваме въобще.
Мммда, зла и коварна, в опита си да кажа - ми който иска да познава съфорумците - ми да идва на срещи, ама-ха.

DragonSlayer

DragonSlayer
  • Маяри
  • 1641 posts

... - той просто обожава да е осветен.

лол! :unsure: Те сега срина целия ми имидж :tooth:

Чесън, не съм споменал още за чудната ти способност да търсиш и виждаш предимно хубавото и да пропускаш лошото. Във всичко - ежедневието, взаимоотношенията, обстоятелствата. Много ценено от мен качество

Не е задължително да има смисъл във въпросите.
Това е задължително само за отговорите."

Сюзън Смърт

АнарНирнает

АнарНирнает

Elnahir

• Потребители
  • 1497 posts
Драконът е опасен. =)) На пръв поглед - смирен, хрисим и всичко в този дух, но учудването е голямо, когато човек види с каква страст си брани принципите. =) Изключително много се радвам на тази черта от характера му, която съм видял. И на всичкото отгоре има едно такова отношение към музиката на компютъра.. просто.. уважение към нея като такава. Нямам думи, мога само да се усмихвам доволно. =)

Един от хората, които малко по малко опознавам и все повече харесвам. :)
Celebrate the hour of madness
Ride the wave that turns the tide

sister of the elves

sister of the elves

Зелен елф

• Потребители
  • 754 posts
Не познавам лично DragonSlayer, за което съжалявам. Не мога да кажа много неща за личността му, но имам само най-добри впечатления от него като чвек и съфорумец. Много го уважавам, много харесвам начина му на изразяване и аргументацията, неслучайно е получил награда "Гандалф" ;) Драконоубиецът ми е един от най-любимите потребители и много се радвам, че познавам (макар и виртуално) такива хора като него. :)

Layrelin

Layrelin
  • Потребители
  • 83 posts
DragonSlayer си е Злато, :P както и да го поглдне човек, елф, хобит и т.н. :)
Напълно съм съгласна със Сестрата на елфите, че е чест да познваш такива хора като него. Той винаги много ме е радвал, въобще когато се говори с него, само позитивни емоции се събират. :)

Много съм щастлива, че го познавам и нямам търпение да се видим на Толкин Феста! :))))
Ná Elbereth veria le, ná elenath dín síla erin rád o chuil lín.

God Emperor

God Emperor

Commander

• Маяри
  • 883 posts
Той е от оня рядък тип хора, които са ми много ценни и с които все ще има какво да си кажем, за какво да си говорим и изобщо да намерим начин да си прекараме хубаво.
I have a very low tolerance level for stupid bullshit.

Atlantis_Warrior

Atlantis_Warrior

Aragorn

• Потребители
  • 533 posts
Драконоубиеца е велик човек!Мъдър,интелигентен,търпелив.Харесвам го много.
(лол,ама аз няма да доживея да бъда осветена^^)

Не турнирите ни правят Толкинисти!

DragonSlayer

DragonSlayer
  • Маяри
  • 1641 posts
Блажено бях забравил за тази тема, а трябваше час по-скоро да насоча вниманието към друг. И аз, като Сестрата на елфите, бих казал, че с радост бих познавал повече от хората тук, а не само така - задочно, форумски. Защото сте прекрасни със своята идентичност и уникалност (и неприкосновено :tooth: ).

Но за съжаление не познавам лично толкова от вас, колкото ми се иска, затова пък с голямо удиволствие се сещам за последнто си форумно познанство - Menedhel. Чуден човек. Ерудиран, та дрънка, а в същото време земен, на една ръка растояние. Човек, който борави еднакво добре с факти от биографията на Толкин и добрите марки вино (по едно и също време :)) Жена ми също не спести добри думи за него.
В кратце - Менедел кефи, радва и респектира.

Не е задължително да има смисъл във въпросите.
Това е задължително само за отговорите."

Сюзън Смърт

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts
Не ме занимавайте с глупости, че се изчервявам :) Драгъна веднъж ме е виждал и си лафихме много приятно с него и жена му. Двамата са безподобна двойка и отстрани са ужасно очарователни, наистина. Всъщност похвалилият печели повече от похваления - то е като с дарообмена, защото който дава повече, печели по-бляскава слава. Пък и нали знаете - като похвалиш някого, се оказва, че в същия момент някое завистливо божество се е заело да му подрязва крилцата... Суеверен съм на тая тема.
Или пък кой знае, може би точно, когато са ти потънали гемиите, натоварени с ценни подправки, е добре някой да ти каже добра приказка (и това да е свестен човек). Така че благодаря.

Стига словоблудство. За да отклоня от себе си тия хвалби, а и за да похваля човек, който си го заслужава, ще кажа голямо "Евалла" на Костенурка. Тя ме светна, че има такъв форум. Тя е вторият човек, с когото съм се запознавал по интернет и когото съм искал да видя после - инак подозирах, че познатите от Мрежата вероятно са смахнати (първият беше Аданедел, така че всъщност явно имам късмет с приятели от нета).
Костенурка е ерудирана. Наистина. За мен това е капитал, а тя притежава този капитал в изобилие, та дори е щедра с него за мое удоволствие и полза. Тя обича художествена литература. Тя не смята тексткритиката и литературната критика за безмислени, което ме разтапя. Костенурка има много тънък хумор. Костенурка не се ужасява от приказки за политика. Костенурка е първият човек, който е едновременно либерален, политически коректен, пацифист и (sic!) търпим към чуждо (разбирай консервативно фашизоидно мъжко) мнение. Всичко това прави от Костенурка невероятно любим човек.

Elven

Elven

iPuh

• Валари
  • 861 posts
Костенурка е моята любима (и единствена, само между другото) сестра и като казвам, че не бих я заменила за никоя друга, никак не се шегувам. Винаги е била по-умната и начетена от двете ни. Не е много тип "най-добрата ми приятелка е сестра ми" и общо взето all this 'we're so close' crap, но в същото време прави всичко, което добрият приятел прави (включително да ме вади от кожата ми отвреме навреме). Има чудесен вкус за кино и литература, но не и за музика, хе-хе. И сега, когато е в Америка, този тънък хумор, който отчасти съм прихванала от нея, изобщо не мога да го прилагам на никого от обкръжението си. Един вид, ако не се е усетило както искам да кажа, което е много вероятно, тя е уникална.
The main thing in life is to know your own mind.

Костенурка

Костенурка

24981

• Потребители
  • 696 posts
Айде сега, Манол се опита да се измъкне с мен! Как пък не, ще трябва да го похваля малко и него.

Ако трябва да започна с преписване, Манол е ерудиран. То това няма какво да го споменаваме, защото е очеизвадно, но трябва да го има за протокола. Освен това е най-симпатичният десен фундаменталист, когото познавам. :lol: Губи си времето да ме развлича, прави се много умело че ме слуша, като му говоря и изобщо е галантен.

И тъй като в този свят всичко става с връзки, ще прехвърля топката на сестра ми, Елвен. Изобщо не я слушайте че съм по-начетена от нея, защото това е нагла лъжа. :) Чела е неща, които повечете смъртни нямат желание да помирисват. Сестра ми, Елвен или Ети е много противоречива личност. Изобщо не е мила с хората, ама никак, и малко ги плаши понякога. Знае да си отстоява своето и не я интересува кой какво мисли за нея, т.е. винаги е над нещата. Тя е от онези богини. :) С нея всичко мога да си кажа и всичко ще разбере, макар че, малко противоречиво ще прозвучи, може и да не ми влезе в положението. И никога няма да ме предаде, което е най-важно. :)
бакалавър, бакалавър! Ганева

Posted Image

Чесън

Чесън

дама

• Потребители
  • 687 posts
Аа, не. Достатъчно любовни обяснения получихте от мен вие двечките; че и Манол се е класирал, стига ви толку. Аз достойнство имам да пазя :D .

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts
Ама вие хептен го ударихте през просото и по роднински така :P Ма-фи-я, корупция, ос-тав-ка... Аз викам да си изберем случаен човек, напълно непознат по ник и да го разхвалим най-безспамно.

Елерина

Елерина

Вечна белота

• Потребители
  • 1311 posts
Ети е ангел-спасител!
Никога няма да забравя на концерта на Хелоуин като ме събориха и ме настъпиха по прасеца много гадно (СЛЕД като паднах, а не както Петко разправя, че са ме настъпили както съм си била права :rolleyes: ), направо очаквах да си замина от тоя свят, и изведнъж Ети изникна и ми подаде ръка да се измъкна B)
A star of light and a bearer of hope...
Posted Image

Elven

Elven

iPuh

• Валари
  • 861 posts
И така, аз си харесах и реших да бутна под прожектора Atlantis Warrior. С прискърбие заявявам, че всъщност не я познавам лично, дори нелично не я познавам, но очаквам другите, които не са като мен, да я представят подобаващо!
И все пак. Тя харесва аниме (Naruto и Death Note), Карибски Пирати и Хаус. Една от любимите й групи е Muse, за което я поздравявам. :Р Мрази да говори за себе си, но успява да напише 40 неща за себе си в темата "10 неща". Иии ще спра тук, защото може да се окаже, че ако разтегля локуми мога да кажа нещо, което не е вярно :rolleyes:
The main thing in life is to know your own mind.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users