Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Властелинът на пръстените

• Please log in to reply
7 replies to this topic

Coin

Coin

faolchu gray

• Потребители
  • 659 posts
Значи купих си преди доста време ВнП(тънки корици) за 25 лева от книжарница "забравих й името" и чак сега(одеве отворих за малко книгата) забелязах, че има бели листа О.о Както си тече историята и изведнъж "пръц", бял лист. Е, това нямаше да е проблем, ако след белия лист историята продължаваше там кадето е свършила, преди белия лист, но явно мастилото им е било малко на Бард и ето го резултата :/ Та искам да ви попитам за предложения, как мога да си продължа историята :D В смисъл, аз хубаво ще преснимам липсващите страници, но как да ги "сложа". Ако тръгна да лепя ще стане отвратително. Хайде ако някой има идея, ще я приветствам с отворени обятия :) А ако се чудите как не съм забелязал преди. Ами бях започнал да чета книгата, но домашните надделяха и просто я оставих на 185,6 страница :/

Edited by Coin, 03 януари 2010 - 01:36 .

Vincente

Vincente

Ace

• Потребители
  • 346 posts
Това май трябва да бъде хвърлено в Общи Дискусии, имайки предвид, че да си хванеш преснетите листа с кламер не е много творческо. Ей на това е моето предложение, снимаш каквото ти липсва, и ги прикрепяш с малко лилаво кламерче за предишната страница или за уместно приложените ти бели листа.

Edited by Vincente, 03 януари 2010 - 01:41 .

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts
Миии, купуваш нов екземпляр :) Боя се, че няма какво друго да се направи. Едно време, когато книгата беше кът и я имаше само в едно издание, липсващите страници внимателно се описваха и добронамерен приятел правеше ксерокопие от своя екземпляр. После ксерокопието благоговейно се вкарваше в дефектния екземпляр. Средновековна работа.
Другият вариант е www.chitanka.info. Там цялата книга я има качена.

Coin

Coin

faolchu gray

• Потребители
  • 659 posts
Ахх.. Аз съм хвърлил око на Луксозното издание, ама ... :/ Иначе, хубаво да си купя нов екземпляр, но 35 лева е дебелите корици, ако си копувам нов, няма да е пак с тънки и със сигурност ще го разгледам страница по страница пред продавача :D Идеята на Vincente може да я пробвам, те тези страници ще намеря някаде при приятел да ги снимам и няма да ми излезнат скъпо, ако изобщо се наложи да плащам, но така с кламери ми се струва, че няма да е много "шик" :/ Благодаря и на 2-мата ще обмисля вариантите :) А за онлайн четене, това за мен нищо не е. Няма тръпка, боли ме главата, кофти работа :)

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts
Копи-пейст-принт и не четеш онлайн. При това само на липсващите страници. Е, играчка е да си намериш точните липсващи места по онлайн текста, но не е невъзможно. а "Бард" са едно от омразните ми български издателства.

Coin

Coin

faolchu gray

• Потребители
  • 659 posts
Е, аз липсващите страници има от кой да си ги копирам, принтер нямам и не мога да си принтирам така :/ А защо не харесваш "Бард", кажи си оплакванията за да знам и аз за напред... :)

Vincente

Vincente

Ace

• Потребители
  • 346 posts
Mанолчо, да си оправиш горе мнението дето два пъти си писал едно и също. А иначе ако кламерите не са шик мисля, че да телбодираш преснета страница върху белите листа ще бъде тоталния pimp-my-lotr! ^_^

Edited by Vincente, 03 януари 2010 - 06:35 .

Елерина

Елерина

Вечна белота

• Потребители
  • 1311 posts
Напиши ги на ръка. :rolleyes:
A star of light and a bearer of hope...
Posted Image

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users