Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Български киншип в Lords Of The Rings Online

• Please log in to reply
109 replies to this topic

Thalagos

Thalagos

Пазач на потайности

• Потребители
  • 51 posts
Ооо, дано, наистина. Пиши като я подкараш!
Sindon we bald, Sindon we strang, Eorlingas , Fram ond trum.
Sindon we bald, Sindon we strang, Eorlingas , Arë lang.

Еовин

Еовин

Скиталец

• Потребители
  • 75 posts
Защо ли въобще се надявах, че каквото и да е ММО ще тръгне на моя кокошарник (антика HP от Първата епоха)... Явно ще го пращам на ремонт за стотен път.
banner.png

Thalagos

Thalagos

Пазач на потайности

• Потребители
  • 51 posts
Моят също е антика HP от Първата епоха, но явно е reforged, защото подкарва играта :D

DragonSlayer

DragonSlayer
  • Маяри
  • 1632 posts

Защо ли въобще се надявах, че каквото и да е ММО ще тръгне на моя кокошарник (антика HP от Първата епоха)... Явно ще го пращам на ремонт за стотен път.

Реално дори хардуер от Първата епоха би могъл да подкара играта - нито е нова, нито е лакома за ресурс, дори при излизането й помня, че не беше претенциозна. Сигурна ли си, че проблемът е конкретно прекалено слаба железария или е нещо друго - хардуерна или софтуерна несъвместимост, слаба оптимизация... такива неща. Бихме могли да помогнем, ако бихме могли да помогнем. :) Имам предвид - на съвети сме много силни, така че ако има нещо, с което да ни дадеш възможност да се изложим публично - давай!

Не е задължително да има смисъл във въпросите.
Това е задължително само за отговорите."

Сюзън Смърт

konstantin cherganov

konstantin cherganov

Билбо Багинс

• Потребители
  • 589 posts
Аз често не съм много наясно с тази игра. Какво представлява?
13turniri.png

Thalagos

Thalagos

Пазач на потайности

• Потребители
  • 51 posts
Koце, с удоволствие бих ти обяснил, но за да не повтарям преди няколко дена писах какви възможности предлага. Тя от т.нар. MMO RPG - massively multiplayer online role-playing game. Прилича на WoW, която не съм играл, но е в Средната Земя. Повече прочети тук: :) http://bgtolkienforu...=320#entry54873

proudfoot.underhill

proudfoot.underhill

* * * R.ND.R * * *

• Потребители
  • 1763 posts
@Thalagos, играеш ли още и в кой сървър? Аз след малко влизам в Crickhollow [когато се дръпнат ъпдейтите, което може да не е толккова малко, понеже не съм влизал с месеци или поне седмици :) ]

P.S.: Поиграх 15-30 мин. и изключих.. не ми харесва този тип гейм дизайн, където всичко си има "ниво" и ти трябва да си в area-та на съответното ниво на героя ти. Не е яко! Много повече ми харесват Sandbox Open World игрите като Ultima Online :)

Edited by proudfoot.underhill, 02 юни 2016 - 07:06 .

Posted Image "If in doubt, always follow your nose."

Thalagos

Thalagos

Пазач на потайности

• Потребители
  • 51 posts
@proudfoot.underhill, Играя още, да. Имам 60lvl Lore-Master на Evernight, и lvl 95 Lore-Master на Landroval. Вторият ми е основен.

Edited by Thalagos, 03 юни 2016 - 07:03 .

Sparrow

Sparrow

Not Thor, but а lightning sparrow. :D

• Потребители
  • 1102 posts
Леле, колко стана level cap-a в тази игра? :D Макар че не се изненадвам де, аз си играя WoW периодично и чакам Legion с 110 level cap. LotRO го оставих преди години и наскоро се пробвах да я почна, ама не става, графиката й остаря, контролите са си все същите дървета, анимациите вече са си старички и няма стабилен съпорт от страна на Турбината. А и 2017 й изтича договора, като по последни данни няма информация да го подновяват, което значи че или ще спре напълно, или повече експанжъни няма да се правят и трябва да стане напълно F2P.
Christ paid a debt He did not owe, because we owed a debt we could not pay.
Posted Image

proudfoot.underhill

proudfoot.underhill

* * * R.ND.R * * *

• Потребители
  • 1763 posts
Преди месеци си изтрих игричката и сега ми липсва пушенето на лула и градинарството под звездите на Varda Elentári :'( ;(
Posted Image "If in doubt, always follow your nose."

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users