Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Кои актьори искате да видитe в "Хобит"

• Please log in to reply
78 replies to this topic

Adanedhel

Adanedhel
  • Потребители
  • 120 posts
Я си кажете - кои актьори мислите, че са подходящи за ролите в "Хобит"?
Posted Image

Lady Silmarien

Lady Silmarien

Mae Govanen, people of Middle-Earth!!

• Потребители
  • 78 posts
Ами аз като фен на филмите предпочитам тези, които си участваха там и подкрепям идеята Дейвид Бауи да е Трандуил, ще го бива. :thumb: Но нека първо се каже кой ще прави филма и тогава да говорим за актьорите.

----------------------------------
The Road goes ever on and on

Atlantis_Warrior

Atlantis_Warrior

Aragorn

• Потребители
  • 533 posts
Ще ми се Джаксън да го прави...Обаче Бауи за Трандуил...Елфите не са ли млади,красиви и с еднакъв цвят на двете очи?
По тая логика...Може Стив Тайлър да играе Смог :lol:
А Дани Де Вито-Торин...
Най-добре Хю Лори да играе Беорн

Не турнирите ни правят Толкинисти!

sister of the elves

sister of the elves

Зелен елф

• Потребители
  • 754 posts
Нее, за Беорн трябва някой по-масивен ;) Иначе Дейвид Бауи не ми се вижда зле за Трандуил...с малко повечко грим :lol:

Greenleaf

Greenleaf

An Elf

• Потребители
  • 390 posts
На мене ми се ще да видя Шон Бийн в някоя роля. Да речем като Бард Стрелеца. То това моето май си е чиста фенщина, тъй като много го уважавам ама... не знам според мен би му отивало.

sister of the elves

sister of the elves

Зелен елф

• Потребители
  • 754 posts

На мене ми се ще да видя Шон Бийн в някоя роля. Да речем като Бард Стрелеца. То това моето май си е чиста фенщина, тъй като много го уважавам ама... не знам според мен би му отивало.

Да, доста добро предложение! Шон Бийн е много добър актьор, мисля че и с тази роля би се справил отлично :yes:

Atlantis_Warrior

Atlantis_Warrior

Aragorn

• Потребители
  • 533 posts
Аз Бард си го представям...хм....по-....красив?
И по-млад определено...
(не ми се смейте,но си го представям с японски черти :lol: )

sister of the elves

sister of the elves

Зелен елф

• Потребители
  • 754 posts
Нееееее! Само не японец!!! :blink: Ще развали атмосферата.
Пък и какво му е на Шон, не е толкова грозен, колкото го изкарваш. Плюс това по-важното е как актьора ще се превъплъти в своя герой, а не колко е красив :lol:

Greenleaf

Greenleaf

An Elf

• Потребители
  • 390 posts
А той със сигурност ще се превъплати достатъчно добре. А пък аз Бард някак не го мисля за голям красавец. А и малко грим - и готово. Даже по-млад ще изглежда ;)

Atlantis_Warrior

Atlantis_Warrior

Aragorn

• Потребители
  • 533 posts
И все пак не го виждам като Бард...Макар че то не зависи от нас...от режисьора зависи^^

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts
Абе ако запазят Йън Маккелън като Гандалф, Орландо Блум в ролята на баща си, Билбо в ролята на Билбо, Гимли в ролята на Глоин и агент Смит в ролята на Елронд (не знам имената на артистите, срамота), би било добре.

Торин... Антъни Хопкинс? Беорн... Том Ханкс?!?! Останаха Даин, Бард, старейшината на Езерния град и една сюрия джуджаци. И озвучаването на Смог, троловете, вълците и паяците.

Абе сигурно съм много зле, но си представям орките като хуни и татари, не като изроди. Така че някой живописен азиатец във вид на Великия Зъл Дух би ми харесал.

Kronos

Kronos

'убавец

• Маяри
  • 1078 posts

Орландо Блум в ролята на баща си, Билбо в ролята на БилбоТорин... Антъни Хопкинс? Беорн... Том Ханкс?!?! Останаха Даин, Бард, старейшината на Езерния град и една сюрия джуджаци. И озвучаването на Смог, троловете, вълците и паяците.

Абе... Ти ебаваш ли се? :blink: :tooth:
Най-готиния подпис

Кемендил

Кемендил

Contemplator

• Маяри
  • 2520 posts
За Антъни Хопкинс като Торин и аз съм съгласен :Р И за Билбо.. само че Йън Холм си е на години, трудно ще го докарат като младия Билбо. Пък и откакто го гледах във "From Hell" никога вече няма да го възприемам по същия начин :D
The things one feels absolutely certain about are never true.

Atlantis_Warrior

Atlantis_Warrior

Aragorn

• Потребители
  • 533 posts

Орландо Блум в ролята на баща си, Билбо в ролята на БилбоТорин... Антъни Хопкинс? Беорн... Том Ханкс?!?! Останаха Даин, Бард, старейшината на Езерния град и една сюрия джуджаци. И озвучаването на Смог, троловете, вълците и паяците.

Абе... Ти ебаваш ли се? :blink: :tooth:

А ти за цензура чувел ли си?

Аз за почти нищо не съм съгласна от тия предложения,мисля,че трябва да вкарат нови лица(освен Ганди,Елро и Билбо)

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts
Честно казано, агентът Смит и Орландо и мен ме дразнят, но нали поне са познати муцуни. Във флота винаги се избира по-малкото зло, нали знаете :)

Atlantis_Warrior

Atlantis_Warrior

Aragorn

• Потребители
  • 533 posts
Че Орли да не е зло бре? (еднозъба хилеща се тъпашки емотиконка)

Менелвен

Менелвен

Мързеллама

• Потребители
  • 483 posts
в ролята на Трандуил би било чудесно да можеше да се превъплати Хийт Леджър, но уви вече е късно,да почива в мир! Орландо Блум да играе и Трандуил и Леголас- не мисля, по-добре ново лице,пък Орландо да го включат като Леголас за две три сцени :rolleyes: за радост на фенките! онзи актъор от 300,дето играеше цар Леонид би бил един чудесен Бард :thumb:

Atlantis_Warrior

Atlantis_Warrior

Aragorn

• Потребители
  • 533 posts
Нееее,Бард е млад и хубаааав!
(А като каза 'Леонид' и се стреснах...)
Аз съм съгласна,че Хийт би бил хубав елф,ама....
;(

the_paleolithic

the_paleolithic

възпламенима

• Потребители
  • 308 posts
Искам да гледам Хоакин Финикс - по възможност като Бард :D Но моето е по-скоро пристраст(е)ност, отколкото реална преценка...
- Пух - започна Заю нежно, - ти нямаш никакъв ум.
- Знам! - каза Пух смирено.

Менелвен

Менелвен

Мързеллама

• Потребители
  • 483 posts
за Хоакин не съм съгласна, държа си на Леонид :lol: Как ще е страшен бе? такива хубави очи, силен, огромен, тъмнокос, мъжествен, точно както си представям Бард :rolleyes: ако не Бард, то нека поне Беорн :wub:

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users