Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Кои актьори искате да видитe в "Хобит"

• Please log in to reply
78 replies to this topic

Elesar

Elesar
  • Потребители
  • 66 posts

Според мен, доста вероятно е да видим и Рол Пърлман предвид успешното сътрудничество между него и Гийермо дел Торо в двете части на "Hellboy"

Последния път беше РоН Пърлман, като го гледах.

Ами правилно си гледал - Рон е ;)

@Corwin - хаха, може би е грозен, но това със сигурност не му пречи да е добър актьор.
То и Кристофър Уокън - не е от най-красивите, което не го спира да е просто велик ;)
In the end, everybody bleeds the same ...

manimal

manimal
  • Потребители
  • 283 posts

То и Кристофър Уокън - не е от най-красивите, което не го спира да е просто велик ;)

Да ти имам вкуса за красота. :) Оня е секс символ просто.
Не знам за Амстел, но Рон Пърлман, действително, с тази мутра може да рекламира единствено горчив пелин. (ама, много горчив) Но е невероятен актьор.

Corwin

Corwin
  • Потребители
  • 1057 posts
Хммм, темата за Уилоу ме подсети...Вал Килмър няма ли да стои добре за един Бард?
'Humans need fantasy to be human.To be the
place where the falling angel meets the rising ape.'

Roxanne

Roxanne
  • Потребители
  • 134 posts
Нещо не си го представям в ролята.

manimal

manimal
  • Потребители
  • 283 posts

Хммм, темата за Уилоу ме подсети...Вал Килмър няма ли да стои добре за един Бард?

За Вальо писах в първото си мнение по темата. Той е The Lizard King и Can Do Anything.

Spec0

Spec0

monster slayer

• Потребители
  • 795 posts
Искам да видя Силвестър Сталоун!
Особено в битката на петте армии на гоблините не им завиждам... ако успее да прокара през пространство-времевия континиум една от онези бруталните КъРтЕчНиЦи :clown:
I'a I'a Cthulhu Fhtagn!!!

Agarwaen

Agarwaen

Leather Rebel

• Потребители
  • 53 posts
Да, наистина, бай Силвестър едва влачейки се с бастуна би била незабравима гледка :wub:

По темата: Бих искал отново да видя Йън Маккелън като Гандалф, Антъни Хопкинс - Торин, Йън Холм - Билбо.

Aresius

Aresius
  • Потребители
  • 145 posts
Sър Йън Маккелан е вече ясен, но ме вярвам Холм отново д аиграе Билбо. Актюрът е на възраст, а във филма Билбо ще трябва да изглежда по-млад. Но не се знае де... все пак гримюрите могат да го подмладят за филма.
Иначе и аз предпочитам всичките герои от Властелина, които ще се появят и в Хобит да са изиграни от същите артисти, защото всички сме свикнали с тях, но честно казано ме съмнява това да стане.

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts
Арнолд Шварценегер в ролята на трола Бил Хигинс ;)

manimal

manimal
  • Потребители
  • 283 posts
Все по-упорито се говори, че понеже си пада много по хобити, Майкъл Джексън ще се опита да примами Дел Торо да го вземе за ролята на Ам-Гъл във филма, щото освен хобити, ще има достъп и до малки джуджета с големи бради, които преследва от край време...

Оказа се, че още при снимането на LOTR, Майкъл Джексън редовно преследвал актьорите, играещи хобити:

"MIDDLE EARTH, New Zealand — Michael Jackson was banned from the set of The Lord of Rings: The Return of the King for molesting the hobbits. Jackson, who underwent plastic surgery to play the role of Gollum, mistook the hobbits for children.

"The opportunity came," said Jackson. "Elijah Wood and I were alone and he looked so sexy. I just couldn't stop myself."

Elijah Wood (Frodo) said that Michael asked him for the ring, assuming that it was a wedding ring. "He wanted to use it to marry me," he said.

Orlando Bloom, who plays Legolas, suspected something was wrong when Jackson continually referred to 'arrows' and 'quivers.' "I realized he was talking about another kind of arrow," he said.

Dominic Monaghan (Merry) was not too merry about what Mr. Jackson did to him. "He invited me to Neverland, and forced me to sleep in his room. I've been having trouble sleeping lately, and at least the knock out gas made me go to sleep quickly."

John Rhys-Davies (Gimli the dwarf), who swears he was not in the film Gigli, says that Jackson was very attracted to his beard. "He said he liked a fully-bearded child, and that he had his beard to show to me. As soon as I realized that he did not have a facial beard, I ran out of the janitor's closet."

But the allegations did not stop there. Billy Boyd (Pippin) said that Jackson kept referring to him as "his precious," even between takes.

Arnold Schwarzenegger, who is defending Jackson 100%, said, "You would be surprised what can occur between takes. One does not know how many, or even, whose breasts will accidentally end up in my hands. It is ahmazing!"

Освен това археологични открития показали, че по времето на хобитите, те били сериозно преследвани от племето на Майкъл Джексън:

"Recent scientific discoveries suggest that the Hobbit tribe, a one-metre-tall race of childlike people who lived on the Indonesian island of Flores between 13,000 and 18,000 years ago, were preyed upon and driven to extinction by the Michael Jackson tribe. The latter tribe was identified as a distinct form of hominid after its skeletal remains were found intertwined with two of the six Hobbit skeletons...
In those cave drawings a relatively tall creature, whose face has been lightened somehow and whose nose appears to be much smaller than that of other tribesmen in the area, seems to be offering some kind of beverage to a member of the smaller Hobbit tribe"

Pe6ka_S_Mnenie

Pe6ka_S_Mnenie

Кой сега е с най-якия аватар!

• Потребители
  • 1509 posts
Абе, тоя искате, оня искате.... Който наемат, той ще играе - и туй то :massxqxq:

@Mani - Just Loose It! :lol:
I have zero tolerance for Големи Добрутровци.
Posted Image

Кемендил

Кемендил

Contemplator

• Маяри
  • 2520 posts
Аз се надявам да видя колкото се може по-малко известни актьори в "Хобит" (като изключим сър Йън Маккелан).
The things one feels absolutely certain about are never true.

АнарНирнает

АнарНирнает

Elnahir

• Потребители
  • 1497 posts
Подкрепям мнението на Кем, особено що се отнася до джуджетата. Техният образ е един от малкото, които (лично за мен) се разминават ужасно много с книгата и то по начин, който не блести с достойнства. Изключвам някое и друго попадение на Гимли при Шлемово усое, например. :P Но така или иначе, нито в анимация, нито в игралните филми, образите на джуджетата не са ми навявали спомен за книгата. Ще ми се да изберат неизвестни актьори, които да хванат "джуджешкото" по такъв начин, че да си личи що за раса са. =)

И за да не съм абсолютен offtopic, освен сър Иън Маккелън (и Анди Съркис!), много ще ми е интересно да видя, да речем, Джереми Айрънс в ролята на Трандуил. :) Макар че лицето му ми навява повече асоциация за Гандалф, ще се радвам да го видя в елфическа роля.
Celebrate the hour of madness
Ride the wave that turns the tide

Corwin

Corwin
  • Потребители
  • 1057 posts
Ейдриън Пол :D :D :D :D :D

Menelanna

Menelanna
  • Потребители
  • 96 posts

Ейдриън Пол :D :D :D :D :D

Силно "ЗА",но като кого? :dunno:

Бард? :look:
Strawberries cherries and an angel's kiss in spring
My summer wine is really made from all these things
Take off your silver spurs and help me pass the time
And I will give to you summer wine

Corwin

Corwin
  • Потребители
  • 1057 posts
Бе няма значение като кого, но аз мисля че трябва да играе някое джудже или Бард.

darkymir

darkymir
  • Потребители
  • 162 posts
искам да видя Долф Лундгрен като Беорн и Жан-Клод Ван Дам като Бард

Мерилиън

Мерилиън

граф О'Манов

• Потребители
  • 695 posts