Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Силмарилион - филм

• Please log in to reply
126 replies to this topic

Corwin

Corwin
  • Потребители
  • 1058 posts
Те пък Tolkien Estate щото са цвете за мирисане :D
'Humans need fantasy to be human.To be the
place where the falling angel meets the rising ape.'

Elven

Elven

iPuh

• Валари
  • 861 posts
По-кадърен от Джаксън може и да се намери, но по-всеотдаден на този проект, едва ли. Има много други готини режисьори, но всичките имат своя собствена визия и всички от тях имат зад себе си продуценти с мение. Вие живеете във ваш измислен перфектен свят, където всеки един творец в киноиндустрията чете вашите мисли и вашето мнение за него е най-важно. Пак се радвайте, че Майкъл Бей не подуши по-рано парите в този проект, или че ВнП не беше вашата любима игра, за да може Уве Бол да се изака върху нея.
The main thing in life is to know your own mind.

Beren Erhamion

Beren Erhamion

Скиталец

• Потребители
  • 485 posts

Толкин всъщност се изучава. Има преподаватели в България, които не могат да не го споменават в часовете и лекциите си, има и откъси от "Властелина" в поне една българска гимназиална христоматия по английска литература.

Пак някой ме е изтропал с какво занимавам хлапетиите, когато замествам в час по гражданско образование :boogie1qw:/> ...

Но ето, че дойде Берен, пребродил планини безброй...
940b259b91f858aa.jpg

Menedhel

Menedhel

Yeşil kuzgun paşa

• Потребители
  • 4797 posts
За съжаление не живея в измислен свят, а още по-малко - в перфектен такъв. Само аз съм перфекционист, поне що се отнася до нещата, които чета и гледам. Съществуват наистина добри фентъзи-филми и да, щеше да е хубаво Джаксън да се беше поучил повече от тях. Толкин пише едно, а Джаксън просто филмира друго. Културен факт.

А, Берене, не си само ти :)/> Има и други живи йомсвикинги.

Gortaur

Gortaur

УААААААААХРРХ!

• Потребители
  • 416 posts
BUR! :tooth:

Beren Erhamion

Beren Erhamion

Скиталец

• Потребители
  • 485 posts

За съжаление не живея в измислен свят, а още по-малко - в перфектен такъв. Само аз съм перфекционист, поне що се отнася до нещата, които чета и гледам. Съществуват наистина добри фентъзи-филми и да, щеше да е хубаво Джаксън да се беше поучил повече от тях. Толкин пише едно, а Джаксън просто филмира друго. Културен факт. Не знам дали е офф-топик, тогава може би трябва да се отдели тема или нещо от сорта.

А, Берене, не си само ти :)/> Има и други живи йомсвикинги.

Няма да се боря сам значи :) !
Аз също не мога да преказвам изцяло времето си в Средна земя, но поне се опитвам да го правя, когато ми се удаде.
Иначе ще свърша като човек...

Но ето, че дойде Берен, пребродил планини безброй...
940b259b91f858aa.jpg

Luthien Tinuviel

Luthien Tinuviel
  • Потребители
  • 28 posts

Това да не е някакъв розов роман.

Мммм, а я си представете страстна любовна (да не кажа секс-) сцена между Берен и Лутиен из горичките!
С подходящи актьори и прилична режисура ще стане чудесно! http://bgtolkienforu..._DIR#/thumb.gif
Анатема, анатема! Тоя Джаксън само да посмее, ще го намеря, където и да се крие и ще му откъсна мръссната малка глава с голи ръце!

Не че съм пуританка от миналия век, ама Берен и Лутиен са ми любимците, обожавам и историята им, а сексът би изглеждал смешен и вулгарен на фона и.
Истинската любов, саможертвата, смелостта... мисля, че това е достатъчно за една връзка.

Edited by Luthien Tinuviel, 07 октомври 2017 - 06:41 .

A Warrior of Light

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users