Jump to content

Welcome to Български Толкин Форум
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Излезе трейлърът на Хобит!

• Please log in to reply
61 replies to this topic

Witch-King

Witch-King
  • Потребители
  • 19 posts
Утре сутрин (21-ви) в 5:00 сутринта,се очаква да излезе трейлъра :)

Ето го и него: The HOBBIT trailer HD

Edited by Witch-King, 21 декември 2011 - 01:11 .

Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

bdk

bdk

Лосото-роханец

• Потребители
  • 992 posts
Ха, ще взема да стана 10 минути по-рано, та да го изгледам няколко пъти :Р Даже сам малко се изненадвам на това си желание, но очакването е приятно.

32

bdk---rohan.jpg

proudfoot.underhill

proudfoot.underhill

* * * R.ND.R * * *

• Потребители
  • 1767 posts
ХААААААААА! Първи съм, първи съм! (Edit: Е, не съвсем)

:viking:

Edited by proudfoot.underhill, 21 декември 2011 - 09:49 .

Hobbit-12_HB02-_A.gif "If in doubt, always follow your nose."

Elven

Elven

iPuh

• Валари
  • 861 posts
Много ми харесва, че ще пеят :)
The main thing in life is to know your own mind.

proudfoot.underhill

proudfoot.underhill

* * * R.ND.R * * *

• Потребители
  • 1767 posts
СУПЕР ДАРК е атмосферата! ЗДРАВО ме кефи! АААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА!

:viking:

П.П. Абе, какви са тия любовни закачки между Галадриел и Гандалф :Д

P.P.S.: И си връщам назад всички скептични коментари около филма, засега :)

Edited by proudfoot.underhill, 21 декември 2011 - 10:33 .

wutang

wutang
  • Потребители
  • 675 posts
Какво ви казах, че ще кърти бе? :D
Горко на меките чела!

Motorbreath

Motorbreath
  • Потребители
  • 159 posts
Трейлърът е просто П-Р-Е-К-Р-А-С-Е-Н <3 Не знам, за цяла година ще го изгледаме сигурно 100 пъти xD (като знам, че само тази сутрин го гледах 6 пъти) :boogie1qw:

proudfoot.underhill

proudfoot.underhill

* * * R.ND.R * * *

• Потребители
  • 1767 posts
Все пак това няма да е единственият трейлър, НАЛИ? :passifier:

Motorbreath

Motorbreath
  • Потребители
  • 159 posts
Е, предостатъчен е да засити глада ни на първо време Posted Image

Witch-King

Witch-King
  • Потребители
  • 19 posts
Хммм,не помня да съм пускал такава,тема,но се радвам,че е дадена на мен привилегията :))))))

Трейлъра е убийствен,песента на джуджетата те вкарва във филма,както се вика.....о,боже,просто нямам търпение :DDDDDDDD

Motorbreath

Motorbreath
  • Потребители
  • 159 posts
Между другото не знам дали е защото точно вчера преслушвах за първи път от много време насам Bathory, но песента на джуджетата много ми напомня на някои негови неща :umnik2: (в момента визирам Man of iron)

Sparrow

Sparrow

Not Thor, but а lightning sparrow. :D

• Потребители
  • 1102 posts
УНИКАЛЕЕЕЕЕЕЕЕН! Мноооооого ме изкефи, очаквах в пъти по-малко.

П.С. Цяла година трябва да чакаме обаче... А като си помисля, че трябваше да е по това време.

Edited by Sparrow, 21 декември 2011 - 01:00 .

Christ paid a debt He did not owe, because we owed a debt we could not pay.
Posted Image

Martin

Martin
  • Потребители
  • 17 posts
И на мен много ми хареса (6-пъти го гледах) сигурен съм, че филмът ще е супер.... :boogie1qw:

Edited by Martin, 21 декември 2011 - 01:10 .

Witch-King

Witch-King
  • Потребители
  • 19 posts
А,в книгата Билбо и компания не се ли срещат с Елронд в Ломидол?!Какво прави Галадриел там в трейлъра?!Извинявам се,ако греша,може и да не помня,много,много.....

Coin

Coin

faolchu gray

• Потребители
  • 659 posts
От трейлъра не се разбира какви ще са "волностите" по отношение на сюжета, но да се надяваме, че филма ще е също толкова мрачен и Музикален(боже, това пеене просто изпълва душицата) :) Трейлъра изкефи на макс. Сега ще имаме цяла година да си препорчитаме книгите(визирам най-вече себе си Posted Image) , да изгледаме отново филмите по Властелина и накрая да се съберем целия форум и да отидем заедно да гледаме Хобит Posted Image.
П.С.: Аз май съм единствения който се радва, че ще е чак след около година, защото живот и здраве, тогава се очаква да съм жител на София.... Йехееей!

Martin

Martin
  • Потребители
  • 17 posts

Сега ще имаме цяла година да си препорчитаме книгите(визирам най-вече себе си Posted Image) , да изгледаме отново филмите по Властелина и накрая да се съберем целия форум и да отидем заедно да гледаме Хобит Posted Image.

Точно същото си мислех и аз, че трябва да препрочета книгите и да гледам Властелина пак, и пак :dance: ама на 1080р (търся го с БГ субс, обаче нямам късмет, засега Posted Image

Edited by Martin, 21 декември 2011 - 02:09 .

Кемендил

Кемендил

Contemplator

• Маяри
  • 2524 posts
Чудесен е трейлърът! Само Торин не го купувам все още. И това 3Д, не ща да експириънсвам филма в ИМАХ.

Най-приятно изненадан останах от песента, много добре се е получила, по-добре, отколкото си представях, че може да бъде.

П.П. Абе, какви са тия любовни закачки между Галадриел и Гандалф :Д

Хаха, да, това беше малко втф. :D
The things one feels absolutely certain about are never true.

proudfoot.underhill

proudfoot.underhill

* * * R.ND.R * * *

• Потребители
  • 1767 posts
Почти бих могъл да се закълна, че този тип пее песента с руски акцент :Д "Ze pines vere roarring...."

P.S.: Имам една единствена критика към иначе перфектния (и заради Песента) трейлър: Струва ми се, че не биваше да завършва с Ам-Гъл... Вече малко се е поизтъркал, а и не се връзва с Песента.. Но кой съм аз да критикувам ГЕНИАЛНОТО ИЗКУСТВО!

Edited by proudfoot.underhill, 21 декември 2011 - 05:57 .

elle

elle
  • Потребители
  • 57 posts
Влюбена съм, даа<3333
Още една година...има за какво да чакам :3
I'm not mad, I'm in a perfectly happy mood right now

bdk

bdk

Лосото-роханец

• Потребители
  • 992 posts
Леле, след 8 пускания на този преглед съм в някаква омая. Детската ми радост е огромна (позволявам си даже да използвам Ботевски език), като си наумя какво ще се сбъдне! За филм така не помня кога съм се въодушевявал... Че и не само за филма, а и за толкинианството в близкото бъдеще, което се задава!

Като гледам Балин как се надига, запявайки заедно с останалите след Торин; или водата как се сипе в Ломидол; или... (и всичко това само от кадри от по секунда, има-няма) Дали няма да измислят класация за най-успешен преглед на филм и този да я спечели от всички досегашни :P... Въобще, почти всички мои страхове изчезнаха на мига. Джуджетата изглеждат в цели порядъци по-добре от онези на първоначалните картинки, Билбо също е точен тип. Само тия Гандалфови погледи са ми съмнителни, но пък дори и те могат да се ползват за повод за размисъл за загатнати неща в книгите, за недоизказаното, за възможното (не в посоката от прегледа, а въобще). Примерно, за Истарите и Маярите като цяло. Но да не се отплесвам към книгите точно сега :P Другото, както каза Кем, е 3Д-то - силно се надявам да можем тук да си гледаме Хобита и на хубавото старо 2Д, пък ако 3Д-то стане сполучливо този път - лошо няма, а напротив.

Сега като разбера пред кои филми ще се върти в кината, може да взема билет само заради прегледа :) Е, бъзикам се де, ще си гледам филма, няма да си ходя след 2'32'' в салона.

П.П. Време е името на дел Торо да се замени с това на Питър Джаксън тук, чини ми се :)

Edited by bdk, 22 декември 2011 - 02:45 .

32

bdk---rohan.jpg

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users